KARA SİNEK İLAÇLAMA

karasinek1Kara sinek uçan bir haşeredir. Sinek türleri arasında diğer sineklerden daha büyük yapılıdır. Karasineğin bedeninde ufak tüyler vardır. Genel olarak karasinek siyah ve gri renktir. Kara sinekte 6 ayak vardır. Karasinek uzun mesafeler uçabilir. Karasinek her ortamda bulunabilen bir canlıdır.

Karasinek dağ başı, çöl ortamı, temiz pis çok yerde yaşar. Karasinek çöplük, lağım, bataklık gibi yerlerde de bolca bulunur, buralarda yuva yapar. Karasinek bitki ve meyve suyu, et gibi besinlerle beslenir.

Larvalar 1 hafta içerisinde kanatlı yavrulara döner. Karasinekler oldukça pis ve mikrop taşıyan haşere türleridir. Karasinek konduğu yerlere hastalık ve değişik mikropları da beraberinde götürür.  Karasinek ilaçlamasında sineğin ana kaynağı bulunmalı ve öncelikle orası ilaçlanmalıdır.

Kara sinek ilaçlama oldukça zor ve uzman çalışma  gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle ilaçlama  hizmeti için uzman ekiplerle çalışılmalıdır. Profesyonel ekiplerle ve Sağlı Bakanlığı onaylı ilaçlarla çalışan firmamızdan her türlü haşere için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir