Karaburun böcek ilaçlama servisimiz 7/24 sahada hizmet veriyor. İzmir Körfezinde bulunan ve bir yarımada olan Karaburun tarihi ve turistik açıdan İzmir’in en popüler ilçelerinden biridir. Kaltolitik dönemden beri yerleşik düzene sahiptir. Bölge doğal güzelliğiyle dikkat çektiği için yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrar. Romalılar, Bizanslılar, Persler, Hititler gibi medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Ünlü İlliada ve Oddise Destanı’nın yazarı filozof Ana Sayfaros bu topraklarda doğmuştur.

Yolunuz Karaburun’a düştüğünde mutlaka, İncirliköy, Mimoza Köyü, Ege Octopuz Dalış Merkezi, Ardıç Plajı, Sarpıncık Deniz Feneri ve Boyabağı’na uğramayı unutmayın.

Karaburun böcek ilaçlama
Karaburun böcek ilaçlama

Karaburun böcek ilaçlama

Karaburun yaz aylarında yoğun turist trafiğine maruz kaldığı için çevre kirliliğinin oluşması ve başka nedenlerden dolayı çok fazla böcek türüne ve haşerelere rastlamak mümkündür. Bu böceklere karşı kişisel mücadele etmek çok zordur. Piyasada çok sayıda kimyevi ve organik ilaçlar satılmaktadır ancak bu ilaçlar kesin sonuçlar doğurmayan türden ilaçlardır. Bu nedenle Karaburun Böcek İlaçlama firması uzman ve eğitimli kadrosuyla birlikte sizlere güvenilir ve garanti sonuç veren teknik uygulamalarıyla sizlere bu konuda hizmet sunmaya hazır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Karaburun Böcek İlaçlama, Sağlık Bakanlığı’nın mevzuatına uyan ve onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Bu böcekler ve haşereler önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olabilir. Bunlardan bazıları tifüs, veba, verem, humma, gıda zehirlenmesi, dizanteri, hepatit, AIDS, fil hastalığı, sıtma, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları..vb

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Karaburun, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Karaburun böcek ilaçlama firması İzmir Karaburun’un tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Karaburun Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Karaburun böcek ilaçlama olarak Karaburun’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Anbarseki Mahallesi, Bozköy Mahallesi, Eğlenhoca Mahallesi, Hasseki Mahallesi, İnecik Mahallesi, İskele Mahallesi, Kösedere Mahallesi, Küçükbahçe Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mordoğan Mahallesi, Parlak Mahallesi, Saip Mahallesi, Salman Mahallesi, Sarpıncık Mahallesi, Tepeboz Mahallesi, Yayla Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir