Karafatma nasıl bir böcektir? sorusuna kısaca yanıt bulabileceğiniz bir makale. Hamam Böceği türlerinden birisidir. Yapı olarak çok sert bir kabuğa sahiptir. Kabuk parlaktır. Genellikle siyah renklidir. Bazen kahverengi tonlarında da görülürler. Ayak yapıları çok güçlüdür. Bulundukları yerlerde hızlıca üreyip mekânı istila ederler. Kafasının üzerinde antenleri vardır. Bu antenler aracılığıyla iletişim sağlar. Bulunduğu yerdeki yiyecekleri yerini bu sayede kolaylıkla bulabilir. Yumurta ile çoğalırlar.

Karafatma nasıl bir böcektir?Karafatma nasıl bir böcektir?

Kara Fatma İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazan 

1 thought on “Karafatma nasıl bir böcektir?

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir