Karagümrük Böcek İlaçlama

karagumruk-bocek-ilaclamaBöceklerden kurtulmak ve sağlıklı yaşam alanlarında yaşamak için kaliteli hizmet almanız şarttır. Kaliteli ve güvenilir hizmetler veren şirketimizin Karagümrük böcek ilaçlama şubesi bulunmaktadır. Bakırköy ve İstanbul genelinde sunduğumuz, üstün kalitedeki hizmetleri bu şubemizde de sürmekteyiz. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, yaşam alanlarınızda kalıcılık sağlamaktayız.

Böceklerden Kurtulmak için Yapılması Gerekilenler

İlk ve en önemli şart, uzman firmalardan yardım almak olacaktır. Zira yaşam alanlarınızda bulunan haşereleri, türünü ve yuva yaptığı alanları kesin olarak teşhis etmeniz gerekmektedir. Bunu da ancak alanında uzman kişiler gerçekleştirebilmektedir. Yapılması gerekilen ilk aşama, teşhis aşamasıdır. Yaşam alanlarınızda bulunan böcekleri teşhis etmeden, doğru uygulamaya karar vermeniz mümkün değildir. Her haşere türüne aynı uygulamayı yapan, amatör firmalarda başarısız sonuçlar sağlamaktadır. Karagümrük böcek ilaçlama servislerimiz, böceklerin ve farelerin türüne göre farklı tekniklerle uygulama yapmaktadır. Aynı zamanda fare ilaçlama hizmeti de vermektedir.

Haşere ve Fare Kontrol Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, lağım faresi, bit, çekirge, tatarcık, uyuz böceği, örümcek, tahtakurdu, hamam böceği, ev faresi, kör fare, halı böceği, yılan, Amerikan hamam böceği, mayt, eşek arısı, mite, kırkayak, akar, çatı faresi, tahtakurusu, kulağakaçan böceği, yaban arısı, karınca, Alman hamam böceği, salyangoz, karafatma, sıçan, akrep, fındık faresi, gümüş böceği, kakalak, kene, kertenkele, teşbih böceği, çıyan, pire, sivrisinek, pamuk faresi.

Karagümrük böcek ilaçlama hizmetlerimiz, böcek ve kemirgen türlerini yaşam sürdüğünüz alanlardan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır. Böcek ilaçlama Karagümrük’te firmamız tarafından ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Herkes iyi ve kaliteli hizmet alabilsin diye firmamız, düşük fiyatlarla 7/24 işlem yapmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*