Kemalpaşa böcek ilaçlama servisi 7/24 hizmetinizde. Çam ağaçlarıyla, kirazıyla ve ünlü Kemalpaşa tatlısıyla İzmir’in önemli ilçelerinden biri olan Kemalpaşa, Romalılar ve Bizanslılar başta olmak üzere, Hititler, Akadlar, Helenler, Lidyalılar, Persler gibi bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Eski adı Yunancada “Gelin” anlamına gelen ve Nif olan Kemalpaşa’ya Atatürk’ün gelip konaklaması sebebiyle adı Kemalpaşa olmuştur.

Yolunuz Kemalpaşa’ya düşerse mutlaka Laskaris Sarayı (Kız Kulesi), Hitit Karabel Anıtı, Yedigöz Köprüsü, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Müzesi, Nif Dağı, Kazak Vadisi’ne uğramayı unutmayın.

Yaz mevsimiyle birlikte diğer ilçelerde olduğu gibi Kemalpaşa’da da değişik türden böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böceklerin başında pire, güve, mite, örümcek, çekirge, tahta kurusu, tahta kurdu, sinek, akrep, kırkayak, çıyan, hamam böceği….vb böceklerdir. Bu böceklerle kişisel olarak mücadele etmek kolay değildir bu yüzden en kısa sürede uzman bir ekipten yardım alınması gerekmektedir.

Kemalpaşa böcek ilaçlama
Kemalpaşa böcek ilaçlama

Kemalpaşa böcek ilaçlama

Kemalpaşa Böcek İlaçlama güvenli ve garantili ilaçlama uygulamalarıyla size hizmet sunmaya hazır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına hiç bir şekilde zararı yoktur ve Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçlardır. İlaçlar böcekleri hedef alan ürünlerdir. Piyasada çok fazla ilaçlama firması bulunmaktadır ancak bu firmaların çoğu garanti sonuç veren, güvenilir firmalar değildir. Bu nedenle iletişimde bulunacağınız firmanın yasal mevzuata uygun bir firma olmasına dikkat ediniz. Erken önlem alınmadığı takdirde bu böcekler insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen virüsler bulaştırıp çok ciddi hastalıkların yayılmasına neden olabilirler. Bu nedenle yaşam alanlarınıza acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Kemalpaşa, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Kemalpaşa böcek ilaçlama firması İzmir Kemalpaşa’nın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir.İzmir Kemalpaşa Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Kemalpaşa Böcek İlaçlama olarak Menemen’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

29 Ekim Mahallesi, 75.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, 85.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, Akalan Mahallesi, Ansızca Mahallesi, Aşağıkızılca Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bayramlı Mahallesi, Beşpınar Mahallesi, Cumalı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çambel Mahallesi, Çınarköy Mahallesi, Çiniliköy Mahallesi, Damlacık Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Egemen Mahallesi, Gökçeyurt Mahallesi, Gökyaka Mahallesi, Halilbeyli Mahallesi, Hamzababa Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kamberler Mahallesi, Kazımpaşa Mahallesi, Kemal Atatürk Mahallesi, Kemalpaşa Osb Mahallesi, Kızılüzüm Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Nazarköy Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Sarıçalı Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Sekiz Eylül Mahallesi, Sinancılar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sütçüler Mahallesi, Vişneli Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenikurudere Mahallesi, Yenmiş Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yeşilyurt Mahallesi, Yiğitler Mahallesi, Yukarıkızılca Merkez Mahallesi, Zeamet Mahallesi.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir