KeneKene ile mücadele nasıl yapılmalıdır? Kene ile yapılan uzman ekiplerle yapılması en doğru olan yöntemdir. Kendi başınıza yapacağınız mücadele etkili sonuçlar vermeyebilir. Kene dış ortamda çok hızlı çoğalan bir böcek olduğundan sık aralıklarla özellikle yaz aylarında ilaçlama yapılmalıdır.

Kene ilaçlaması yapan kişilerin ilaçlama eğitimi alması gerekir. İlaçlama yapan firma, sağlık bakanlığından onaylı belgelere sahip olmalıdır. Doğru yapılmayan ve yetersiz yapılan insan sağlığına zararlıdır. İlaçlama işlemi için gelen insanların gerekli belgeleri var mı kontrol ediniz.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

KENE İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Yazan