Kınık böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet veriyor. Kınık adını, Oğuz Türklerinin Bozoklar kolunun Kınık boyundan almaktadır. Marmara ve Ege iklim özelliklerini taşır. İlk yerleşim merkezi olan Gambreion’un burada kurulduğu bilinmektedir.

Kınık, İzmir’in zengin tarım arazilerine sahip ilçelerinden biridir. Kırsal bir bölge olduğu için nüfus yoğunluğu yoktur. Ancak yaz aylarıyla birlikte bölgede çok fazla ve özellikle tarım arazilerinde çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcekler ne yazık ki tarlalardaki ekinlere zarar verdiği gibi insan sağlığını da olumsuz yönde etkilemektedir. Sıkça rastlanan böcekler ve haşereler, pire, mite, kırkayak, örümcek, çekirge, karınca, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği…vb

Kınık böcek ilaçlama
Kınık böcek ilaçlama

Kınık böcek ilaçlama

Böcekler ve haşereler önlem alınmadığında çok ciddi hastalıklara neden olabilirler. Bunların başında, böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, akciğer kanamaları, brusella, verem, veba, dizanteri, tifüs, AIDS, fil hastalığı, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları…vb

Kınık Böcek İlaçlama firması olarak tüm bu bölgelerde etraftaki diğer hayvanların ve insanların sağlığını gözeterek resmi prosedürler çerçevesinde, modern yöntemlerle hizmet vermekteyiz. İlaçlama işlemi uygulandığı alan içinde ferah, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sağladığı gibi; insanların psikolojilerinde de dinginlik sağlar. Kısaca seçeceğiniz ilaçlama firmasının psikolojik sağlığınıza da ciddi anlamda etkisi vardır.

Kınık Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Kınık Böcek İlaçlama firmasını günün 7/24 saati arayabilir ve irtibata geçebilirsiniz. Kesin ve güvenli sonuç almak için firmamız sizlere gerekli bilgileri ve talimatları verecektir.

Bu böcek ve haşerelerden kişisel yöntemlerinizle kurtulmanız mümkün değildir. Piyasada kullanılan kimyevi ve organik ilaçlar sizi bu durumdan kısmen kurtaracaktır ancak kesin sonuç almak istiyorsanız mutlaka Kınık Böcek İlaçlama firmasına başvurmanız yeterli olacaktır.

Kınık Böcek İlaçlama olarak Kınık’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Arpadere Mahallesi, Arpaseki Mahallesi, Aşağı Mahallesi, Aziziye Mahallesi, Bademalan Mahallesi, Bağalan Mahallesi, Balaban Mahallesi, Büyükoba Mahallesi, Cumalı Mahallesi, Çaltı Mahallesi, Çanköy Mahallesi, Çiftlikköy Mahallesi, Değirmencieli Mahallesi, Dündarlı Mahallesi, Elmadere Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamzahocalı Mahallesi, Işıklar Mahallesi, İbrahimağa Mahallesi, Kalemköy Mahallesi, Karadere Mahallesi, Karatekeli Mahallesi, Kocaömer Mahallesi, Kodukburun Mahallesi, Köseler Mahallesi, Mıstıklar Mahallesi, Musacalı Mahallesi, Osmaniye Mahallesi, Örtülü Mahallesi, Poyracık Mahallesi, Sucahlı Mahallesi, Taştepe Mahallesi, Türkcedit Mahallesi, Yayakent Mahallesi, Yaylaköy Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yukarı Mahallesi.

 

 

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir