Kiraz böcek ilaçlama servisimiz kesintisiz devam ediyor. Denize kıyısı olmayan Kiraz, İzmir’in doğusunda yer almaktadır. Kiraz, İzmir’in en soğuk ilçesidir. Kışları sert geçer. Bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için İonlar döneminde Kışlık Barınak anlamına gelen Kleos adıyla anılmıştır.  Bizans döneminde Kilas, Kilbis, Osmanlı döneminde Keles, Kelas, Kilas derken Cumhuriyet dönemiyle birlikte  Kiraz olarak değişmiştir.

Kiraz böcek ilaçlama
Kiraz böcek ilaçlama

Kiraz böcek ilaçlama servisi

Yolunuz Kiraz’a düşerse mutlaka, Kaleköy Antik Kenti, Beretta Antik Kenti, Asar Kalesi, Erenler Tepesi Tümülüsü, Haliller Çeşmesi’ne uğramayı unutmayınız. Diğer ilçeler gibi yaz aylarının gelmesiyle birlikte Kiraz’da da birçok böcek ve haşere türüne rastlamak mümkün. Sıkça rastlanan böcekler arasında, örümcek, akrep, pire, kırkayak, çıyan, güve, çekirge, karınca, mite, tahta kurusu, tahta kurdu, hamam böceği…vb

Bu böceklere ve haşerelere karşı kişisel olarak önlem almak imkansızdır. Piyasada çok sayıda ve markada kimyevi ve organik ilaçlar bulunmaktadır. Ancak bu ilaçlar garanti sonuç vermeyen, sizleri kısmen bu durumdan kurtaracak olan ürünlerdir. Bu nedenle kesin ve garantili bir sonuç almak ve bu böcek ve haşereleri kökünden temizlemek istiyorsanız mutlaka Kiraz Böcek İlaçlama firmasıyla iletişime geçiniz.

Kiraz Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere bu konuda hizmet sunmaktadır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. İlaçlama öncesi mutlaka eşyalarınızın üzerini muhafaza ediniz çünkü bu ilaçlar kumaş yüzeylerinde iz bırakabilirler. İlaçların bahçelerdeki çiçeklere, bitkilere ve hayvanlara karşı tehlikesi yoktur. Tamamen böcek ve haşereleri hedef alan ilaçlardır.

Önlem alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına yol açan bu böcek ve haşereler ölümcül hastalıklara neden olan virüsleri kolaylıkla insandan insana bulaştırırlar. Bu hastalıkların bazıları, gıda zehirlenmesi, virüs, tifüs, humma, verem, veba, hepatit, AIDS, fil hastalığı, böbrek yetmezliği, akciğer ödemi, brusella…vb

Kiraz ilaçlama olarak Kiraz’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Ahmetler Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Altınoluk Mahallesi, Arkacılar Mahallesi, Avunduruk Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Bahçearası Mahallesi, Başaran Mahallesi, Ceritler Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çanakçı Mahallesi, Çatak Mahallesi, Çayağzı Mahallesi, Çömlekçi Mahallesi, Doğancılar Mahallesi, Dokuzlar Mahallesi, Emenler Mahallesi, Gedik Mahallesi, Haliller Mahallesi, Hisar Mahallesi, İğdeli Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaleköy Mahallesi, Karabağ Mahallesi, Karabulu Mahallesi, Karaburç Mahallesi, Karaman Mahallesi, Kırköy Mahallesi, Kibar Mahallesi, Mavidere Mahallesi, Mersinlidere Mahallesi, Olgunlar Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Ören Mahallesi, Örencik Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Saçlı Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarısu Mahallesi, Sırımlı Mahallesi, Solaklar Mahallesi, Suludere Mahallesi, Şemsiler Mahallesi, Taşlıyatak Mahallesi, Tekbıçaklar Mahallesi, Tumbullar Mahallesi, Umurcalı Mahallesi, Umurlu Mahallesi, Uzunköy Mahallesi, Veliler Mahallesi, Yağlar Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Yeşildere Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir