Kocaeli böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ilçe genelinde tüm ilçelerde halk sağlığını korumaya yönelik çalışmalarda bulunmaktadır. TSE onaylı ilaçlarla, halk sağlığına zarar vermeden işlem yapmaktadır.

Kocaeli böcek ilaçlama

Kocaeli böcek ilaçlama servislerimiz, böceklerin neden olduğu, sağlık ve psikolojik sorunları ortadan kaldırmak için aralıksız çalışmaktadır. Çünkü böcekler, kısa sürede üreme özelliğine sahiptirler. Alanda bir tane haşerenin var olması, kısa zamanda tüm alanı işgal edeceği anlamına gelmektedir. Ayrıca, alanda görülen tek bir haşere, orada birçoğunun bulunduğuna işarettir. Çünkü böcekler, koloni halinde yaşamaktadır. Geceleri aktif olan bu zararlıların yoğunluğu, yuvalarında olmaktadır. Bu yüzden haşere ile mücadele, ertelenmemelidir. En kısa sürede kendilerine karşı önlem alınmalı ve yaşam alanlarından dezenfekte edilmelidir.

Kocaeli böcek ilaçlama
Kocaeli böcek ilaçlama

Böceklerin Neden Olduğu Sağlık Sorunları

Böceklerin alandaki varlığı, o bölgede birçok sağlık sorununun yaşanmasına neden olabilir. Zararlı canlılar, girdikleri alana bakterileri ve hastalıkları da getirirler. Kan emici parazit grubu içerisinde yer alanlar, bulaşıcı birçok hastalığın, canlılar arası alışverişini kolaylaştırırlar. Verem, tifüs, dizanteri, hepatit gibi kan yolu ile bulaşan hastalıkların, kolay yayılmasını böcekler sağlar.

Paraziter ve alerjik hastalıklara da neden olan böcekler, insanların yaşam standardında düşüşe neden olmaktadırlar. İnsanların kanını emdikleri deri üzerinde, kaşıntının oluşmasına neden olduklarından dolayı, insanlara büyük rahatsızlık vermektedirler.

Zararlı Haşere ve Fare Türleri

Kocaeli’nde karınca, mayt, tesbih böceği, kene, pire, bit, kertenkele, çekirge, kırkayak, örümcek, eşek arısı, akar, çıyan, kakalak, yaban arısı, sivrisinek, salyangoz, mite, karafatma, tahtakurusu, halı böceği,  kalorifer böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, sıçan, gümüş böceği, tatarcık, uyuz böceği, tatarcık, Amerikan/ Alman hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurdu, güve, akrep, sinek, yılan gibi haşere ve fare türlerine sıkça rastlanmaktadır.

Kocaeli böcek ilaçlama servislerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü sıvı, katı ve jel ilaçlar kullanarak etkisiz hale getirmektedir. En iyi ekipmanlarla kullandığımız ilaçlar, kokusuz, kokulu olarak değişmektedir.

Firmamız çalışmalarını müşteri odaklı sürdürdüğünden dolayı, kaliteli hizmeti düşük fiyatlarla sunmaktadır.

Kocaeli’nde Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Yazan 

3 thoughts on “Kocaeli Böcek İlaçlama

  1. Thanks , I have recently been searching for information about this topic for ages and yours is the greatest I have discovered till now. But, what about the conclusion? Are you sure about the source?

  2. Excellent blog here! Also your website loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir