kokulu ilaçlama
kokulu ilaçlama

Kokulu ilaçlama en etkili ilaçlama yöntemidir. Özellikle böceklerin yoğun olarak görüldüğü  bölgelerde, bu uygulama ile en iyi sonuç alınır. Kokulu ilaçlama sıvı olup, püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır.

Her türlü haşere ilaçlamasında etkili sonuçlar veren kokulu ilaçlamalar, jel tarzı ilaçları tercih etmeyenler için devreye girerek, sizi haşere sorunundan kurtaracaktır. Kokulu ilaç uygulaması ile haşerelerden ve haşerelerin bırakmış olduğu gözle görülmeyen yumurtalarıda yok edilmektedir. Özellikle ilaçlara karşı güçlü bir bünyeye sahip olup, zor ölen haşerelere karşı kesin çözüm bu ilaçlama türüdür.

Dikkat edilmesi gereken konu kokulu ilaçlamaların kesinlikle ilaçlama konusunda uzman ekipler tarafından uygulanmasıdır. Amatörce yapılan kokulu ilaçlamalar çok tehlikelidir, hatta ölümcül sonuçlar doğurabilir. İlaçlama esnasında ilaç kesinlikle solunmamalı, eğer soluma yapıldı ise açık havaya çıkılmalıdır. Kokulu ilaçlama yapılacak mekan içerisinde yiyecek ve gıda maddeleri bulundurulmamalı, eğer var ise çocukların oyuncakları kapalı bir kutu içerisine konulup ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Kokulu ilaçlama yapılan alan yaklaşık 4 saat süre ile terk edilmeli ve alana girildikten sonra 1 saat süre ile havalandırılmalıdır.

Kokulu ilaçlama servisleri

Ev içerisinde bulunan evcil hayvanlar dışarı çıkarılmalı, eğer var ise akvaryum üzeri kapatılmalıdır. Kokulu ilaçlamasını yapan ilaçlama personelinin kesinlikle maskeli olması gereklidir. Mekanınıza kokulu ilaçlama yaptırmak istiyorsanız, dikkat edilmesi gereken konu kullanılan kokulu ilacın Sağlık Bakanlığı onaylı olmasıdır. Ayrıca ilaçlama şirketininde yasal çalışan profesyonel bir şirket olması gereklidir.

Çağdaş ilaçlama şirketimizin kullanmakta olduğu kokulu ilaçlar Sağlık Bakanlığından onaylıdır ve şirket bünyemizde çalışan ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Profesyonel ve ilaçlama konusunda uzman ilaçlama ekibimiz ve etkili kokulu ilaçlarımız ile sizlere istediğiniz gün ve saatte hizmet sunmaktayız.