Konak böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizde. İzmir’in şehir merkezinde yer alan, İzmir Körfezi’nin Kuzeyinde bulunan ilçelerdendir. Konak, konumu nedeniyle böcek yoğunluğuyla karşı karşıya olan yerlerden biridir. Özellikle yaz aylarıyla birlikte parklarda, çiftliklerde, bağlarda, bahçelerde ve şehir içinde değişik türde böceklere rastlamak mümkün.

Konak böcek ilaçlama
Konak böcek ilaçlama

Konak böcek ilaçlama

Kocak Böcek İlaçlama ilçenin tüm mahallelerine hizmet sunmaktadır. En çok görülen böcekler pire, bit, sinek, karınca, güve, çekirge, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, kulağakaçan, örümcek, akrep, kırkayak, çıyan..vb Bu böcekler önlem alınmadığında çok çabuk çoğalan ve her alana yayılan türlerdendir. Bu nedenle her mevsim geçişlerinde ilaçlamanın rutin olarak yapılması gerekmektedir. Aksi halde bu böceklerin insanlar üzerinde dönüşü olmayan büyük riskler doğuracağının bilinmesi gerekmektedir.

Acil İlaçlama günün 7/24 saati bulunduğunuz konuma rahatlıkla ulaşarak sizlere hizmet sunmaktadır. Piyasada yüzlerce ilaçlama şirketi bulunmaktadır. Fakat bu şirketlerin bir çoğu yasal mevzuata uygun olmayan, insan sağlığını tehdit eden  ilaçlar kullanan firmalardır. Konak Böcek İlaçlama, eğitimli, uzman ekibiyle birlikte sizlere kesin ve güvenli sonuç veren hizmeti sunmaya hazır.

Konak Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğu, böceklerin türü ve alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir. İlaçlama öncesi ekibimiz sizlere gerekli bilgileri verecektir. Firmamızda kullanılan ilaçlar, kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır. Kokulu ilaçlamada mekanın 1-2 saatliğine terk edilmesi gerektiğini de belirtelim.

Böceklerle kişisel olarak mücadele etmeniz mümkün değildir. Yaşam alanınızın temiz ve sağlıklı bir ortama dönüştürmek istiyorsanız mutlaka Konak Böcek İlaçlama şirketini arayınız. Aksi halde virüs taşıyıcısı olan bu böcekler sağlığını hem biyolojik hem de psikolojik olarak tehdit edecektir.

Konak’ta hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

1.Kadriye Mahallesi 19 Mayıs Mahallesi 2.Kadriye Mahallesi 26 Ağustos Mahallesi Akarcalı Mahallesi Akdeniz Mahallesi Akın Simav Mahallesi Akıncı Mahallesi Ali Reis Mahallesi Alsancak Mahallesi Altay Mahallesi Altınordu Mahallesi Altıntaş Mahallesi Anadolu Mahallesi Atamer Mahallesi Atilla Mahallesi Aziziye Mahallesi Ballıkuyu Mahallesi Barbaros Mahallesi Boğaziçi Mahallesi Bozkurt Mahallesi Cengiz Topel Mahallesi Çahabey Mahallesi Çankaya Mahallesi Çınarlı Mahallesi Çınartepe Mahallesi Çimentepe Mahallesi Dayıemir Mahallesi Dolaplıkuyu Mahallesi Duatepe Mahallesi Ege Mahallesi Emir Sultan Mahallesi Etiler Mahallesi Faik Paşa Mahallesi Fatih Mahallesi Ferahlı Mahallesi Fevzi Paşa Mahallesi.

Göztepe Mahallesi Güneş Mahallesi Güneşli Mahallesi Güney Mahallesi Güngör Mahallesi Güzelyalı Mahallesi Güzelyurt Mahallesi Halkapınar Mahallesi Hasan Özdemir Mahallesi Hilal Mahallesi Hurşidiye Mahallesi Huzur Mahallesi İmariye Mahallesi İsmet Kaptan Mahallesi İsmet Paşa Mahallesi Kadifekale Mahallesi Kahraman Mescit Mahallesi Kahramanlar Mahallesi Kemal Reis Mahallesi Kestelli Mahallesi Kılıç Reis Mahallesi Kocakapı Mahallesi Kocatepe Mahallesi Konak Mahallesi Kosova Mahallesi Kubilay Mahallesi Kurtuluş Mahallesi Küçükada Mahallesi Kültür Mahallesi Lale Mahallesi Levent Mahallesi Mecidiye Mahallesi Mehmet Akif Mahallesi Mehmet Ali Akman Mahallesi Mehtap Mahallesi Mersinli Mahallesi Millet Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mirali Mahallesi.

Mithatpaşa Mahallesi Murat Mahallesi Murat Reis Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Odunkapı Mahallesi Oğuzlar Mahallesi Pazaryeri Mahallesi Piri Reis Mahallesi Sakarya Mahallesi Saygı Mahallesi Selçuk Mahallesi Sümer Mahallesi Süvari Mahallesi Şehit Nedim Tuğaltay Mahallesi Tan Mahallesi Tınaztepe Mahallesi Trakya Mahallesi Turgut Reis Mahallesi Tuzcu Mahallesi Türkyılmaz Mahallesi Uğur Mahallesi Ulubatlı Mahallesi Umurbey Mahallesi Ülkü Mahallesi Vezirağa Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yeni Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yenigün Mahallesi Yenişehir Mahallesi Yeşildere Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi Yıldız Mahallesi Zafertepe Mahallesi Zeybek Mahallesi

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir