Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşereler yaşam alanlarımızı tehdit eden, hızla çoğalan ve yayılan organizmalardır. Kentsel dönüşüm, küresel ısınma, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine olan duyarsızlık nedeniyle böcekler ve haşereler ortaya çıkarlar.

Yaşam alanlarımızı olumsuz etkileyen böcek ve haşereler

Fare, kene, akrep, pire, bit, akarlar, mite, tatarcık, güve, kulağakaçan, tahta kurdu, tahta kurusu, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, örümcek, karınca, karasinek, sivrisinek…vb

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları
Konsolosluk ilaçlama Fiyatları

Bu böcek ve haşereler karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz çok zordur. Piyasada satılan değişik markalardaki böcek ilaçları hiçbir bir işe yaramaz. Bu nedenle profesyonel ve uzman bir ekibe sahip güvenilir bir ilaçlama şirketine danışmanız doğru bir karar olacaktır.

Acil ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere profesyonel hizmet sunan yasal bir ilaçlama şirketidir. Güvenilir, uzman kadrosuyla kesin çözüm sunan şirketimizde kullanılan ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylı olup çevre ve insanlara zararı yoktur ve tamamen böcek ve haşereleri hedef alarak üretilmiştir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel, konsolosluk ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Acil ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu nedenle bodrum ve zemin katlarda, depolarda yaşamayı tercih ederler. Duvar ve parke yüzeyinde, mobilya içlerinde, pencere kenarlarında, ampul, lamba etrafında, tezgah ve lavabo üzerinde, banyoda su giderlerinde, pervaz yüzeyinde, tavan köşelerinde..vb yerlerde dolaşmayı severler. Erken önlem alınmadığı takdirde akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları. Hepatit, dizanteri, sarı humma, dang humması, verem, veba, astım..vb hastalıklara yakalanmanız mümkün.

Konsolosluk ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir