konut-ilaçlama-acililaçlama

Kene, pire, fare, kırkayak, hamam böceği, karınca, fare, akrep gibi yaşam alanlarımızın içine kadar dahil olan bu canlı türleriyle mücadele için oluşturulmuş olan Konut İlaçlama, çeşitli ilaçlama yöntemleriyle insanların hizmetinde çalışmaktadır.

İlaçlama firmalarının geliştirmiş olduğu yöntemlerle, ev, ofis, hastahane gibi kapalı alanların bu tarz haşerelerden temizlenmesi, yaşam kalitemizi yükseltmek ve problemlerle hızlı bir şekilde başa çıkmamız için oldukça önemlidir.

KONUT İLAÇLAMA VE YÖNTEMLERİ

Evlerimizin içine kadar yerleşme alanını geliştirmiş olan er türlü haşere ve canlı türünün ortadan yok edilmesi için birden fazla ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. En önemli ve etkili yöntem olarak bilinen yöntem buharlama yöntemidir. Buharlama sayesinde hem evimizi istila eden canlılardan kurtulma imkanımız, hem de bu canlıların havaya yaymış oldukları mikroplardan kurtulma şansımız olmaktadır. Bu da insan sağlığı açısından güven vermektedir. Bu ilaçlama yöntemi uygulanırken, konutlarımız en az üç saat kadar kapalı ve boş tutulmalıdır. Konut ilaçlamada en sık kullanılan yöntem buharlama yöntemidir.

Evlerin uzun süre boş bırakılamayacağı durumlarda tercih edilen püskürtme yöntemi de, yine insan sağlığını güvence altına almayı hedefleyen, kesin ve etkili yöntemlerden biridir. Bu yöntem uygulanırken konutlarımız en az yarım saat boş bırakılmalıdır. Bu yöntemle etkili ve kısa zamanlı bir çözüm elde etmekteyiz. Diğer bir ilaçlama yöntemi de katı ilaç grubunda yer alan jel ve toz ilaçlamadır. Bu yöntem daha çok kişisel müdahalelerde tercih edilmektedir. Fakat diğer iki yöntemle daha etkili ve hızlı çözümler elde etmeniz mümkündür. Konut ilaçlamada kullanılan bu yöntemler genellikle insan sağlığını da güven altına almayı hedefleyen yöntemlerdir.

KONUT İLAÇLAMA FİYATLARI

Genellikle katı ilaçlama tekniği daha uygun maliyetli olduğu düşünülerek insanlar tarafından tercih meselesi olmaktadır. Fakat işin aslı öyle değildir. Çünkü katı ilaçlamalar, zaman açısından herhangi bir vaatte bulunamadığı için, tekrarı zorunlu olan ilaçlama yöntemidir. Bu sebeple bütçenize uygunluk taşıması açısında konut ilaçlama firmalarıyla irtibata geçmeniz sizler için çok daha uygun olacaktır. Bu hem zaman açısından size kazanım sağlayacak, hem de kesin çözüm odaklı bir yöntem uygulamış olacaksınız. Acil İlaçlama şirketlerimiz de konut ilaçlama konusunda halka hizmet sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken de bütçenizi ve sağlığınızı güven altına almayı hedeflemektedir…

Yazan 

4 thoughts on “Konut İlaçma

  1. Thanks, I have just been searching for info about this subject for a long time and yours is the best I have discovered till now. However, what concerning the conclusion? Are you certain concerning the supply?

  2. Hey just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the pictures aren’t loading properly. I’m not sure why but I think its a linking issue. I’ve tried it in two different internet browsers and both show the same results.

  3. Some truly wonderful info , Sword lily I observed this. “‘Beauty is truth, truth beauty,’ — that is allYe know on Earth, and all ye need to know.” by John Keats.

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir