Hijyenik alanlarda yaşamınızı sürdürmeniz için böceklerden ve farelerden kurtulmanız gerekmektedir. Sektörde uzun yıllardır profesyonelce hizmet veren şirketimiz, tüm şubelerinde olduğu gibi Küçükbakkalköy böcek ilaçlama şubesinde de böceklerden kurtulmanız için garantili ve güvenilir yöntemlerle hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ve kaliteli ekipmanlar ile uzman personellerimiz, Ataşehir’in ve İstanbul’un bütün semtlerinde yılın her günü ve günün 24 saati hizmet vermektedir.

Küçükbakkalköy böcek ilaçlama
Küçükbakkalköy böcek ilaçlama

Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servisi

Haşereler Nerede Yuva Yapar?

Ev, işyeri, konut, apartman, villa, bina, fabrika, ofis, yuva, anaokulu, sinema ve tiyatro salonu, okul, hastane, pastane, fırın, dershane gibi ve daha birçok kapalı mekanın nemli, rutubetli kuytu köşe alanlarında, park, bahçe, tarla, fuar alanı, konser alanı gibi açık alanların hepsinde ve daha birçok açık alanda böcekler yuva yapabilmektedir. Açık alanlarda, nemli toprakların ve taşların altında haşereler yoğun olarak bulunabilmektedir. Kapalı mekanlarda, tuvalet ve banyo gibi alanlarda haşereler daha sık bulunabilmektedir. Bu alanlar, bakteri, virüs ve mikropların yuva yaptığı alanlardır.

Pis alanlardan taşıdıkları zararlı mikroorganizmaları, beslendiğimiz, uyuduğumuz ve çalıştığımız alanlara sokan böcekler, hastalanmamızı sağlarlar. Vücut direncimizin düşmesine neden olurlar. Ayrıca salgın birçok hastalığı yayanlar da böceklerdir. Küçükbakkalköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz, zararlı canlıların yaydığı hastalıklara karşı güvenilir yöntemlerle önlem almaktadır.  Kokusuz, sıvı, kokulu, katı,  jel ilaçlarla, birçok alanda haşere ile mücadele etmekteyiz. İnsanlara en büyük zararı, evlerinde bulunan böcekler vermektedir.

Böcekler Evlerimize Nasıl Girer?

  • Açıkta bırakılan cam ve kapı aralıklarından
  • Duvar çatlakları arasından
  • Evde beslenen hayvanlar aracılığı ile
  • Kalorifer, su ve tuvalet borularından
  • Dışarıdan satın alınan bir eşya üzerinden

En Çok İlaçlanan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, hamam böceği, tatarcık, akar, kakalak, çekirge, mite, bit, mayt, karınca, tahtakurusu, fındık faresi, halı böceği, çatı faresi, çıyan, karafatma, gümüş böceği, kertenkele, teşbih böceği, pire, ev faresi, kırkayak, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, lağım faresi, örümcek, salyangoz, akrep, kene, pamuk faresi.

Küçükbakkalköy böcek ilaçlama servislerimiz, piyasanın en uygun fiyatları ile birçok alanda hizmetinizdedir. Ekonomik koşullarda, kaliteli hizmet almak için tek yapmanız gereken müşteri temsilcilerimizden randevu almak olacaktır.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir