İstanbul Fatih’in bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, Fatih’in en önemli semtlerinden Kumkapı’da böcek ilaçlama hizmetini kaliteli ve güvenilir şekilde vermektedir. Hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır. Kumkapı böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

Kumkapı böcek ilaçlama
Kumkapı böcek ilaçlama

Kumkapı böcek ilaçlama

Semtte Haşere Yoğunluğunun Nedeni

Fatih, İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. Kumkapı’da eski semtlerden biri olduğundan dolayı, çok sayıda eski yapıyı içerisinde barındırmaktadır. Semtte yapıların birbirine yakınlığı, böceklerin geçişini de kolaylaştırmaktadır. Hızlı hareket eden böcekler, civar binalara kolayca yayılabilirler. Hızlı üremelerinden kaynaklı da, semtte kısa sürede haşere istilası yaşanmaktadır.

Turistik özellik taşıyan semt, çok sayıda restauranta ev sahipliği yapmaktadır. Gıda işletmeleri, böceklerin uğrak mekanlarından biridir. Gıda işletmelerinde çok sayıda haşere türü bulunabilir. İnsanların besin artıkları ile beslenen böcekler, besinler aracılığı ile bizlere hastalık bulaştırabilirler. Kumkapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, garantili yöntemleri ile sağlığınızı korumaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Semtte Bulunan Zararlı Canlılar

Karınca, halı böceği,  Amerikan/ Alman hamam böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, kırkayak, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, sıçan, tatarcık, çekirge, sinek, eşek arısı, salyangoz, akar, çıyan, kakalak, tahtakurusu, kene, pire, bit kulağakaçan böceği, mite, yılan.

Kumkapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, güler yüzlü personellerimizle birçok böcek ve kemirgen türünü kalıcı çözümlerle ilaçlamaktadır.

Hizmetimiz ekonomiktir. 7/24 aralıksız servis sağlanmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haşere ilaçlama hizmeti

Dışarıda yaşamlarını sürdüren haşere, kemirgenlerin taşıdıkları mikroplar ile yaşam alanlarımıza girerek bulaştırdıkları hastalıklara karşı yapılan fiziksel, kimyasal işleme işlemler uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımıza girerek bizimle birlikte yaşayan ve yiyeceklerimize ortak olan haşere, kemirgenler bizler için tehdit oluşturan canlılardır. Çok eskilere baktığımızda birçok insan bu zararlılar yüzünden hayatını kaybetmiştir.

Eski yöntemler ile bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Ayrıca da dışarıdan alınan Sağlık Bakanlığından onayı bulunmayan ilaçlar ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Haşere ilaçlama işleminde kullanılan araç, gereçler teknoloji geliştikçe değişmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Doğru uygulama şekli bu zararlılardan kurtulmak için oldukça önemlidir. Bireysel mücadele yerine konusunda deneyimli firmalardan destek alınmalıdır. Uygulama yapmaya karar verildiğinde işinde uzman olan şirketlerden yardım alınmalıdır. Haşere, kemirgen grupları için özellikle gıda işi yapan iş yerlerinde periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece hem böceklerin oluşmasını hem de var olan böceklerden kurtulmayı sağlayacaktır.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir