Kumkapı Böcek İlaçlama

kumkapi-bocek-ilaclamaİstanbul Fatih’in bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, Fatih’in en önemli semtlerinden Kumkapı’da böcek ilaçlama hizmetini kaliteli ve güvenilir şekilde vermektedir. Hizmetlerimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır.

Semtte Haşere Yoğunluğunun Nedeni

Fatih, İstanbul’un en eski ilçelerinden biridir. Kumkapı’da eski semtlerden biri olduğundan dolayı, çok sayıda eski yapıyı içerisinde barındırmaktadır. Semtte yapıların birbirine yakınlığı, böceklerin geçişini de kolaylaştırmaktadır. Hızlı hareket eden böcekler, civar binalara kolayca yayılabilirler. Hızlı üremelerinden kaynaklı da, semtte kısa sürede haşere istilası yaşanmaktadır.

Turistik özellik taşıyan semt, çok sayıda restauranta ev sahipliği yapmaktadır. Gıda işletmeleri, böceklerin uğrak mekanlarından biridir. Gıda işletmelerinde çok sayıda haşere türü bulunabilir. İnsanların besin artıkları ile beslenen böcekler, besinler aracılığı ile bizlere hastalık bulaştırabilirler. Kumkapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, garantili yöntemleri ile sağlığınızı korumaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Semtte Bulunan Zararlı Canlılar

Karınca, halı böceği,  Amerikan/ Alman hamam böceği, kalorifer böceği, tesbih böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, kırkayak, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, sıçan, tatarcık, çekirge, sinek, eşek arısı, salyangoz, akar, çıyan, kakalak, tahtakurusu, kene, pire, bit kulağakaçan böceği, mite, yılan.

Kumkapı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, güler yüzlü personellerimizle birçok böcek ve kemirgen türünü kalıcı çözümlerle ilaçlamaktadır.

Hizmetimiz ekonomiktir. 7/24 aralıksız servis sağlanmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*