Kütüphane İlaçlama

Kütüphaneler, devasa kültür ve medeniyet duraklarıdır. Bu yüzden Kütüphane ilaçlama konusunda elimizden geleni yaparak, kitapları ve dosyaları kontrol altına almamız gerekmektedir.
kutuphane-ilaclama
Ülkemizde binlerce okul, yüzlerce üniversite ve yüzlerce kültür sanat merkezi ve salonlar bulunmaktadır. Bu kurum ve kuruluşların hepsinde birer kütüphane mevcuttur. Tahtakurdu ve tahtakurusunun mesken tuttuğu kütüphanelerin en büyük baş belası ise aslında farelerdir. Bunun yanında bakteri plağı, küf, rutubet ve neme sebep olan hamamböcekleri türleri dört bir yandan kütüphaneleri ablukaya alarak zarar vermektedirler.

Kütüphanelerin haşere ve diğer zararlı canlı türlerinden kurtulmasının tek yolu ilaçlama hizmeti almasıdır. Ancak bu hizmetin dışarıdan profesyonel bir ilaçlama firması tarafından alınması gerekmektedir. Aksi halde dışarıdan satın alınana korsan ilaçlarla bir adım kat edemeyeceğimizin bilincinde olmamız gerekmektedir. Bu konuda mutlaka uzman desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kütüphanelerde En Sık Rastlanan Haşereler

Akrep, çıyan, tahtakurdu, tahtakurusu, hamamböceği, kalorifer böceği, kertenkele, örümcek, karınca, pire, bit, yaban arısı, tespih böceği, kulağakaçan, salyangoz en sık rastlanana türlerdir.

Mücadele ve Yöntemler

• Sıvı İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Kokulu ilaçlama
• Kokusuz İlaçlama
• Fare İstasyonları

7/24 Hizmet Anlayışı, Kaliteli Güvenli Hizmet, Ekonomik Fiyat

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenli ekonomik fiyatlarla sizlere hizmet verilmektedir. Sağlık Bakanlığından onaylı olan firmamız, TSE tescil damgasına sahiptir. Kütüphane ilaçlaması yapmak için müşteri temsilcimizi arayabilir istediğiniz günler için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İlaçlama uygulamalarımız leke ve iz bırakmaz ve içerideki raflar, masalara ve kitaplara zarar vermez. İlaçlama firmamız, Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenmektedir. İlaçlama hizmeti için bizi aramanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*