Menderes böcek ilaçlama servisimiz 7/24 devam ediyor. Kanuni Sultan Süleyman Dönemi’nde Cem Ovası olarak anılan Menderes, 1922 yılında Cumaovası olarak değişmiş ardından bölgedeki havaalanına Adnan Menderes adı verildiği için bu bölgenin adı da Menderes olarak kalmıştır. İzmir’in diğer ilçeleri gibi Menderes’te birçok medeniyete tanıklık etmiştir. Bunların başında Roma, Hititler, İyonlar gelmektedir.

Menderes böcek ilaçlama
Menderes böcek ilaçlama

Menderes böcek ilaçlama

Yolunuz Menderes’e düşerse mutlaka bu yerlere uğramadan dönmeyiniz, Klaros Antik Kenti, Kolophon Antik Kenti, Kalemlik Plajı.

Yaz mevsimiyle birlikte Menderes’te çok çeşitli böceklere ve haşerelerle karşılaşmak mümkün. Bölgede çok sayıda park, bahçe, bağ, mesire alanları, ekin alanları fazla olduğu için bu böcekler daha çok ekili alanlardaki tahıllara çok büyük zarar vermektedir. Aynı şekilde şehir içinde de evlerde ve iş yerlerine çok rahat ulaşabilirler. Böcek ve haşereler evlere ve iş yerlerine bahçelerden, yeşillik alanlardan gelirler. Evlerde daha çok mutfak ve banyoda ortaya çıkarlar şayet önlem alınmazsa odalara kadar yayılabilirler. Sıkça rastlanan böcek ve haşereler, pire, akrep, örümcek, hamam böcekleri, güve, sinek, çekirge, kırkayak, çıyan, tahta kurusu, tahta kurdu..vb

Bu böceklere karşı kişisel olarak mücadele etmeniz mümkün değildir. Kısmen sonuç alacağınız için bu haşerelerden tamamen kurtulmak istiyorsanız acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir. Günün 7/24 saati Menderes Böcek İlaçlama, sizlere bu konuda hizmet etmektedir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jel olup Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Bu ilaçların insan sağlığına kesinlikle zararı yoktur. Tamamen böcekleri hedef alarak üretilmiştir. Piyasada çok sayıda ve markada böcek ilacı satılmaktadır ancak bunlar güvenli ve kesin çözüm sunmayan ilaçlardır. Bu nedenle Menderes Böcek İlaçlama şirketine danışmanız yeterli olacaktır. Uzman ve eğitimli ekibiyle firma sizlere gerekli bilgi ve talimatları verecektir. Virüs taşıdıkları için önlem alınmadığında bu böcekler çok ciddi hastalıklara neden olabilirler. Bunlar arasında, gıda zehirlenmesi, AIDS, sıtma, fil hastalığı, veba, verem, böbrek yetmezliği, akciğer ödemi, dizanteri, tifüs, astım, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları…vb

Menderes Böcek İlaçlama Fiyatları, böceğin türüne, yoğunluğuna ve alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Menderes  ilaçlama olarak Menderes’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Ahmetbeyli Mahallesi, Akçaköy Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Ata Mahallesi, Ataköy Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Bulgurca Mahallesi, Cüneytbey Mahallesi, Çakaltepe Mahallesi, Çamönü Mahallesi, Çatalca Mahallesi, Çile Mahallesi Çileme Mahallesi Çukuraltı Mahallesi Değirmendere Atatürk Mahallesi Değirmendere Fevzi Çakmak Mahallesi, Değirmendere İnönü Mahallesi, Dereköy Mahallesi, Develi Mahallesi, Efemçukuru Mahallesi, Gazipaşa Mahallesi, Gölcükler Mahallesi, Gölova Mahallesi, Görece Cumhuriyet Mahallesi, Gümüldür Atatürk Mahallesi, Gümüldür Cumhuriyet Mahallesi, Gümüldür Fevzi Çakmak Mahallesi, Gümüldür İnönü Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karakuyu Mahallesi, Kasımpaşa Mahallesi, Keler Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kısık Mahallesi, Kuyucak Mahallesi, Künerlik Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Oğlananası Atatürk Mahallesi, Oğlananası Cumhuriyet Mahallesi, Orta Mahallesi, Özdere Cumhuriyet Mahallesi, Sancaklı Mahallesi, Şaşal Mahallesi, Tekeli Atatürk Mahallesi, Tekeli Fevzi Çakmak Mahallesi, Yeniköy Mahallesi.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir