Menemen böcek ilaçlama servisimiz 7/24 devam ediyor. Menemen, İzmir’in diğer ilçeleri gibi bir çok medeniyetin etkisi altında kalmış ve Asarlık Köyü civarında kurulmuştur. Eoliyen, İyonya, Lidyalılar,  Romalılar, Persler, Bergama Krallığı, Lidyalılar, Selçuklular’ın etkisiyle gelişmiş ve bugünkü halini almıştır. Osmanlı döneminde Manisa’ya bağlı olan ilçe daha sonra İzmir’e bağlanmıştır. Persler döneminde adı Farsça “ben” anlamına gelen “men-men” olan ismi daha sonra Bizans döneminde “maino” olmuş ve Menemen olarak da bugünkü adını almıştır.

Menemen böcek ilaçlama

Menemen’e yolunuz düştüğünde mutlaka, Taşhan, Karagöl, Panaztepe Antik Kenti, Larissa Antik Kenti’ni görmeden dönmeyiniz.

Menemen böcek ilaçlama
Menemen böcek ilaçlama

Menemen’in yazları sıcak ve kurak geçtiği için bu zamanlarda çok çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlar arasında en çok ortaya çıkan böcekler, pire, güve, örümcek, sinek, mite, kırkayak, karınca, çıyan, akrep, sümüklüböcek, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu…vb Bu saydığımız böcek ve haşerelere karşı kişisel olarak baş edebilmeniz çok zor çünkü çok çabuk çoğalan ve yayılan bu böcekler taşıdıkları virüsler nedeniyle de çok ciddi bir takım hastalıklara sebebiyet verebilirler. Bu hastalıklar arasında en çok bilinenleri, gıda zehirlenmesi, böbrek yetmezliği, akciğer ödemi, verem, veba, sıtma, tifüs, dizanteri, fil hastalığı, AIDS, kanser, alerjik hastalıklar, bağırsak enfeksiyonları…vb Bu nedenle yaşam alanlarınızı mümkün olduğunca hijyen tutmalı ve bu sorunla başınız dertteyse mutlaka acil ilaçlama yapmanız gerekmektedir.

Menemen Böcek İlaçlama günün 7/24 saati bu konuda sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İzmir’in tüm lokasyonlarında hizmet veren firmanın prensibi garantili ve güvenli çözüm odaklı çalışmaktır. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı ve jeldir. Bu ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığınca onaylıdır.

Menemen Böcek İlaçlama Fiyatları, böceğin yoğunluğuna, böceklerin türüne ve alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

Menemen Böcek İlaçlama olarak Menemen’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

29 Ekim Mahallesi, 30 Ağustos Mahallesi, 75.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, 85.Yıl Cumhuriyet Mahallesi, 9 Eylül Mahallesi, Ahıhıdır Mahallesi, Alaniçi Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Ayvacık Mahallesi, Bağcılar Mahallesi, Belen Mahallesi, Bozalan Mahallesi, Buruncuk Mahallesi, Camiikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çaltı Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Çukurköy Mahallesi, Değirmendere Mahallesi, Doğa Mahallesi, Emiralem Merkez Mahallesi, Esatpaşa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gaybi Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Göktepe Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Görece Mahallesi, Günerli Mahallesi, Hasanlar Mahallesi, Hatundere Mahallesi, Haykıran Mahallesi, Irmak Mahallesi, İğnedere Mahallesi, İncirli Pınar Mahallesi, İnönü Mahallesi, İsmet İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karaorman Mahallesi, Kasımpaşa Mahallesi, Kazımpaşa Mahallesi, Kemal Atatürk Mahallesi, Kesik Mahallesi, Kır Mahallesi, Mermerli Mahallesi, Musabey Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Seydinnasrullah Mahallesi, Süleymanlı Mahallesi, Süzbeyli Mahallesi, Telekler Mahallesi, Turgutlar Mahallesi, Tuzçullu Mahallesi, Tülbentli Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Ulus Mahallesi, Villakent Mahallesi, Yahşelli Mahallesi, Yanıkköy Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşil Pınar Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Zafer Mahallesi, Zeytinlik Mahallesi.

 

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir