Narlıdere böcek ilaçlama servisimiz 7’24 hizmetinizde. İzmir’in en güzel ilçeleri arasında yer alan Narlıdere’nin ilk çağlarda Luviler’in etkisinde olduğu söylenebilir. Bir çok medeniyete tanıklık etmiş olan ilçe sırasıyla, Bizans, Roma, Lidya, Pers, Makedonya, Aydınoğulları, Cenevizliler’in tarihi ve kültürel değerlerini günümüze kadar getirmiştir. Narlıdere’ye yolunuz düştüğünde mutlaka Narlıdere Kültürevi ve Narlıdere Şehitliğine uğramayı unutmayınız.

Narlıdere böcek ilaçlama
Narlıdere böcek ilaçlama

Narlıdere böcek ilaçlama

Etrafı ormanlarla çevrili Narlıdere’nin yazları sıcak ve kurak geçer bu nedenle de bu zamanlarda çok çeşitli böceklere ve haşerelerle karşılaşmak mümkün. En sık karşılaşılan böcek ve haşereler; Pire, hamam böceği, karınca, güve, kırkayak, sümüklü böcek, sinek, akrep, tahta kurusu, tahta kurdu, çıyan, mite..vb Önlem alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına neden olan böcek ve haşereler hayvandan insana, insandan insana ölümcül hastalıklar bulaştırabilirler. Gıda zehirlenmesi, böbrek yetmezliği, sıtma, tifüs, dizanteri, akciğer kanaması, veba, verem, alerjik hastalıklar, astım, AIDS, fil hastalığı, hepatit..vb hastalıklara yakalanmanız mümkün. Bu nedenle yaşam alanlarınızı hijyen tutmalısınız ve genel acil ilaçlama yaptırmalısınız.

Siz de herhangi bir yerde böcek ve fare sorunu yaşıyorsanız, firmamıza ulaşarak tüm bu zararlı canlılara karşı bir mücadele başlatabilirsiniz. İlaçlama ekipleri ve müşteri hizmetleri insanların sağlığı ve güvenliği adına kesintisiz olarak 24 saat sizin hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarımız İzmir Narlıdere’nin tüm mahallelerinde ekonomik fiyattadır.

Narlıdere Böcek İlaçlama güvenilir ve garanti sonuç veren hizmetiyle ve kullandığı ilaçlarla sizleri bu dertten kurtarmaya hazır. Günün 7/24 saati ulaşabileceğiniz geniş lokasyon hizmetiyle yaşam alanlarınızı böcek ve haşerelerden temizliyor. Sıvı, kokulu, kokusuz ve jel olarak ilaçlama yapılmaktadır. Bu ilaçlar yasal mevzuata uygun olup tamamen böcek ve haşerelere yönelik olarak üretilmiştir. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur. 

Narlıdere Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve alanın metre karesine göre farklılık gösterebilir.

Narlıdere böcek ilaçlama firması olarak tüm bu bölgelerde etraftaki diğer hayvanların ve insanların sağlığını gözeterek resmi prosedürler çerçevesinde, modern yöntemlerle hizmet vermekteyiz. İlaçlama işlemi uygulandığı alan içinde ferah, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sağladığı gibi; insanların psikolojilerinde de dinginlik sağlar. Kısaca seçeceğiniz ilaçlama firmasının psikolojik sağlığınıza da ciddi anlamda etkisi vardır.

Narlıdere Böcek İlaçlama olarak Narlıdere’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

2. İnönü Mahallesi, Altıevler Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Çamtepe Mahallesi, Çatalkaya Mahallesi, Huzur Mahallesi, Ilıca Mahallesi, Limanreis Mahallesi, Narlı Mahallesi, Sahilevleri Mahallesi, Yenikale Mahallesi.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir