Nişantaşı Böcek İlaçlama

nisantası-bocek-ilaclamaBöceklerden kurtulmak, sağlığınızı güvence altına almak için ilk adımdır. Zira böcekler insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden zararlılardır. Nişantaşı böcek ilaçlama servislerimiz bu semtteki en kaliteli hizmeti vererek, semt genelinde böceklerin yarattığı sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmetlerimiz

Faaliyetlerimiz yalnızca Nişantaşı semti ile sınırlı değildir. Şirketimiz Şişli ve İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Şubemiz personelleri, haşere ile mücadele etmenin sağlıkla birebir ilişki olduğunu bilmektedirler. Şirketimiz tüm personellerini, kapsamlı olarak eğitimden geçirmiştir. Personellerimizin hepsi bu alanda uzman ve yetkin kişilerdir.

Nişantaşı böcek ilaçlama şubesi personelleri, ilaçladıkları böcekler üzerinde farklı teknik ve ilaçlar kullanmaktadır. Zira her haşere türü üzerinde her ilaç etki sağlamamaktadır. Bunu da ancak, alanında uzman kişiler bilebilmektedir. Dolayısıyla bireysel mücadeleler ve amatör firmalardan alınan hizmetler fayda sağlamamaktadır.

Etkili İlaçlarımız ve Yöntemlerimiz

Şubemizde fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Fare istasyonları ile birçok kemirgen türü etkisiz hale gelmektedir. Personellerimiz işlemlerinde Sağlık Bakanlığı sıvı, katı ve jel ilaçlar kullanmaktadır. Çoğunlukla kokusuz ilaçlar kullanılmaktadır. Ancak haşerelerin yoğun olduğu alanlarda kokulu ilaçlar da kullanılabilmektedir.

İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Karınca, halı böceği,  kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, tahtakurusu, kırkayak, kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, pire, sıçan, çıyan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, kakalak, kene, bit mite, sinek, yılan.

Bu haşere türlerinin tümünü ilaçlayan servislerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Nişantaşı böcek ilaçlama şubemizden dilediğiniz her an en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*