Böceklerden kurtulmak, sağlığınızı güvence altına almak için ilk adımdır. Zira böcekler insan sağlığını ciddi şekilde tehdit eden zararlılardır. Nişantaşı böcek ilaçlama servislerimiz bu semtteki en kaliteli hizmeti vererek, semt genelinde böceklerin yarattığı sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Nişantaşı böcek ilaçlama
Nişantaşı böcek ilaçlama

Nişantaşı böcek ilaçlama servisi

Kaliteli ve Profesyonel Hizmetlerimiz

Faaliyetlerimiz yalnızca Nişantaşı semti ile sınırlı değildir. Şirketimiz Şişli ve İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Şubemiz personelleri, haşere ile mücadele etmenin sağlıkla birebir ilişki olduğunu bilmektedirler. Şirketimiz tüm personellerini, kapsamlı olarak eğitimden geçirmiştir. Personellerimizin hepsi bu alanda uzman ve yetkin kişilerdir.

Nişantaşı böcek ilaçlama şubesi personelleri, ilaçladıkları böcekler üzerinde farklı teknik ve ilaçlar kullanmaktadır. Zira her haşere türü üzerinde her ilaç etki sağlamamaktadır. Bunu da ancak, alanında uzman kişiler bilebilmektedir. Dolayısıyla bireysel mücadeleler ve amatör firmalardan alınan hizmetler fayda sağlamamaktadır.

Etkili İlaçlarımız ve Yöntemlerimiz

Şubemizde fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Fare istasyonları ile birçok kemirgen türü etkisiz hale gelmektedir. Personellerimiz işlemlerinde Sağlık Bakanlığı sıvı, katı ve jel ilaçlar kullanmaktadır. Çoğunlukla kokusuz ilaçlar kullanılmaktadır. Ancak haşerelerin yoğun olduğu alanlarda kokulu ilaçlar da kullanılabilmektedir.

İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Karınca, halı böceği,  kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, tahtakurusu, kırkayak, kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, pire, sıçan, çıyan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, kakalak, kene, bit mite, sinek, yılan.

Bu haşere türlerinin tümünü ilaçlayan servislerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Nişantaşı böcek ilaçlama şubemizden dilediğiniz her an en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Haşere ilaçlama hizmeti

Dışarıda yaşamlarını sürdüren haşere, kemirgenlerin taşıdıkları mikroplar ile yaşam alanlarımıza girerek bulaştırdıkları hastalıklara karşı yapılan fiziksel, kimyasal işleme işlemler uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımıza girerek bizimle birlikte yaşayan ve yiyeceklerimize ortak olan haşere, kemirgenler bizler için tehdit oluşturan canlılardır. Çok eskilere baktığımızda birçok insan bu zararlılar yüzünden hayatını kaybetmiştir.

Eski yöntemler ile bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Ayrıca da dışarıdan alınan Sağlık Bakanlığından onayı bulunmayan ilaçlar ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Haşere ilaçlama işleminde kullanılan araç, gereçler teknoloji geliştikçe değişmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Doğru uygulama şekli bu zararlılardan kurtulmak için oldukça önemlidir. Bireysel mücadele yerine konusunda deneyimli firmalardan destek alınmalıdır. Uygulama yapmaya karar verildiğinde işinde uzman olan şirketlerden yardım alınmalıdır. Haşere, kemirgen grupları için özellikle gıda işi yapan iş yerlerinde periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece hem böceklerin oluşmasını hem de var olan böceklerden kurtulmayı sağlayacaktır.

Yazan 

1 thought on “Nişantaşı Böcek İlaçlama

  1. What’s Happening i am new to this, I stumbled upon this I’ve discovered It positively helpful and it has helped me out loads. I’m hoping to contribute & assist other users like its helped me. Great job.

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir