Numunebağ Böcek İlaçlama

Numunebağ böcek ilaçlama servislerimiz, kaliteli ve güvenilir yollarla böceklerden kurtulmanız için 7/24 hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, uzman kadromuz tarafından semtin her yerinde gerçekleştirilir. Bayrampaşa ilçesinin bütün semtlerine güvenli ve garantili hizmet vermekteyiz. Garantili yöntemlerle haşere kontrolü, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılır.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

Numunebağ böcek ilaçlama personellerimiz böcek gruplarına göre ilaçlarını, böceklerin alandaki yoğunluklarına gören ilacın dozunu ayarlar. Yöntemler de, alanın fiziki şartlarına göre belirlenmektedir. Uzmanlarımız kalıcı sonuçlar sağlamak için öncelikle zararlı canlıların kaynağının bulunduğu alanı tespit eder. Haşerelerin ve farelerin yaşam sürdüğümüz alanlara geçiş sağladıkları noktaları, titizlikle ilaçlar. Servislerimiz tarafından fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir.

Numunebağ böcek ilaçlama
Numunebağ böcek ilaçlama

Numunebağ böcek ilaçlama servisi

Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, fındık faresi, kakalak, sinek, güve, pire, tatarcık, mite, mayt, hamam böceği, akar, kertenkele, sıçan, yaban arısı, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, örümcek, salyangoz, karafatma, akrep, halı böceği, çatı faresi, çıyan, gümüş böceği, kene, teşbih böceği, kırkayak, çekirge, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, lağım faresi, bit, pamuk faresi.

Böcekler Nerede Yaşar?

Böcekler nemli alanların hepsinde barınabilir. Türlerine ve boyutlarına göre yuvalarını kurdukları alanlar farklıdır. Ancak genel olarak, nemli ve rutubetli alanlarda yuva kurarlar. Taş ve toprak altı, tuvalet, parke aralıkları, depo, havalandırma, bina ve ağaç kenarları, mutfak tezgahlarının altı, halı ve kilim arası ve çatlak duvarlarına arasında bulunabilir ve yumurtalarını bırakabilirler. Numunebağ böcek ilaçlama servislerimiz yaşam sürdüğünüz alanlarda böceklerin bulunabileceği her köşeyi detaylı olarak ilaçlamaktadır. İstanbul’un her yerinde, ekonomik fiyatlarla fare ve haşere ile mücadele etmekteyiz.

DİKKAT:  Maalesef bu alanda bilgisi olmayan, sertifikasız,  kendine şirket süsü vermiş bazı şahıs girişimleri İstanbul ve birçok ilde bulunmaktadır. Bu şahıs veya gruplar sağlığınızı tehdit edebilecek zararlı içerikli kimyasallar kullanmakta, uygulama yaptıkları yere zarar vermektedirler. Hizmet alacağınız firmanın yasal olarak hizmet sunmasına dikkat etmelisiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onaylara sahip olmayan kalitesiz firmalar can ve mal kaybının yaşanmasına sebebiyet verirler.

Yazan 

3 thoughts on “Numunebağ Böcek İlaçlama

  1. I not to mention my pals came going through the great techniques found on your web page and before long came up with a terrible feeling I had not expressed respect to the site owner for those techniques. Those guys were totally warmed to read all of them and have now seriously been using them. I appreciate you for actually being very considerate and for pick out this kind of tremendous subject areas most people are really desperate to be informed on. My very own honest apologies for not saying thanks to you sooner.

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir