Okul Böcek ilaçlama, okullar çocuklarımızın bütün zamanlarını geçirdikleri eğitim alanlarıdır bu yüzdendir ki okulların son derece sağlıklı ve hijyen olması gerekmektedir. Okul yönetiminin mutlaka eğitim süreci öncesinde okullara acil ilaçlama yapması çocuklarının sağlığı açısından da önem arz etmektedir.

Küresel ısınma, kentsel dönüşümün ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle yaşam alanlarımızın bir çok yerinde bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bunlar pire, kırkayak, kertenkele, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, hamam böceği, gümüş böceği, tatarcık, mite, kene, tespih böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, fare…vb

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerleri severler. Okullarda genelde tuvaletlerde, kantinlerde, bodrum katlarında ve zemin katlarında yaşarlar.

Acil ilaçlama şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunmaktadır. Profesyonel, uzman ekibe sahip, yasal hükümler doğrultusunda çalışan ruhsat ve belge sahibi güvenilir bir şirkettir. İstanbul, İzmir ve İzmit’in tüm mahalle, cadde ve sokaklarına ilaçlama hizmeti verilmektedir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe..vb açık ve kapalı alanlarda ilaçlama yapıldığı gibi bir çok okul için de böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Acil ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Eğitim dönemi öncesinde mutlaka tüm okullara acil ilaçlama yapılması gerekmektedir. Aksi halde çocuklar çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanabilirler çünkü bu böcek ve haşereler ciddi bir takım virüsler taşıyıp yaymaktadırlar. Bu hastalıklardan bazıları böbrek yetmezliği, hepatit, sıtma, dizanteri, sarı humma, dang humması, zika, verem, veba, fil hastalığı, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kes ve kemik hastalıkları, astım…vb

Okul Böcek ilaçlama Fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir