Örnek Mahallesi Böcek İlaçlama

ornek-mahallesi-bocek-ilaclamaSağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz, Örnek mahallesi böcek ilaçlama şubesi ile hizmetinizdedir. Ataşehir’in bütün semtlerine ve mahallerine sunduğumuz hizmetlerle, böceklerden bulaşan hastalıkların yayılmasına engel olmaktayız. Bakteri yuvalarında yaşayan böcekler, sağlığımıza ve bize çeşitli şekillerde zarar verir.

Böcekler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Böcekler, bakterilerin yuva yaptığı alanlarda yaşamaktadır. Yuva yaptıkları alanlardan taşıdıkları bakterileri, insanların yaşadığı alanlara sokarlar. Çoğu besin bulabilmek için insanların yaşadığı alanlarda yuva yapmaktadır. İnsanların besinlerine ortak olmaktadır. Mutfak tezgahlarının üzerinde dolaşırlar. Üzeri açık bulunan bir yiyecek varsa, besin ihtiyacını karşılamak adına üzerinde dolaşırlar. Salyalarını ve dışkılarını yiyeceklerin üzerine bulaştırabilirler. Salyalarından ve dışkılarından bulaştırdıkları bakterileri, bu şekilde besinlerimizin üzerine bırakırlar. Haşerelerin bulunduğu evlerde, gıda zehirlenmeleri yaşanabilir. Örnek mahallesi böcek ilaçlama hizmetlerimizle, böceklerin insanlara zarar vermesine engel olmaktayız. Fare ilaçlama hizmetlerimizle, farelerin oluşturabileceği sorunlara da çözüm üretmekteyiz.

Böcekler Isırır mı?

Bazı haşere türleri, canlıları ısırabilmektedir. Özellikle zehirli parazitler, insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırabilirler. Canlıların tümünü ısıran bu haşereler, hayvan hastalıklarını da insanlara bulaştırabilirler.  Isıran böcekler, paraziter hastalıkların başlamasına neden olabilirler. Deri üzerinde neden kaşıntı ve kızarıklık oluşturabilirler.

Örnek mahallesi böcek ilaçlama servislerimiz, ekonomik koşullarda ilaçlama yaparak, böceklerden ve farelerden doğabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

İlaçladığımız Böcek ve Kemirgen Türleri

Sinek, akar, hamam böceği, tatarcık, tahtakurusu, çekirge, pire, halı böceği, bit, mayt, mite, çatı faresi, çıyan, teşbih böceği, gümüş böceği, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, kertenkele, kırkayak, kalorifer böceği, eşek arısı, sivrisinek, yılan, kene, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, güve, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, lağım faresi, örümcek, salyangoz, fındık faresi, karınca, kakalak, karafatma, akrep, pamuk faresini 7/24 ilaçlamaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*