Otel ilaçlama Fiyatları, küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması, çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık ve sıcak havalarında etkisiyle ortaya çıkan böcek ve haşerelere karşı önlem alınmadığında çok ciddi bir takım sağlık sorunlarına neden olabilirler.

Yaşam alanlarını tehdit eden böcek ve haşereler

Pire, kene, bit, akar, mite, güve, kulağakaçan, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, karınca, örümcek, salyangoz, solucan, akrep, fare, yaprak böceği, tahta kurdu, tahta kurusu…vb

Otel ilaçlama Fiyatları
Otel ilaçlama Fiyatları

Bu böceklere karşı bireysel yöntemlerle mücadele etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketine danışmanız gerekmektedir. Piyasada satılan değişik markalardaki böcek ilaçları kısmen size yardımcı olur ancak birkaç gün sonra tekrar karşınıza çıkabilir.

Acil ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere profesyonel hizmet sunan, kullandığı ilaçlar yasal mevzuata uygun olup kesin çözüm sunan ilaçlardır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Bu ilaçlar tamamen böcek ve haşerelere göre üretilmiştir çevre ve insanlara karşı hiçbir zararı yoktur.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Acil ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler otellerin genelde mutfak, banyo, bodrum ve zemin katları, depolarda yaşamayı severler. Daha çok karşımıza baza içlerinde, mobilyaların içinde, çekmecelerde, pervaz kenarlarında, duvar ve fayans yüzeylerinde, pencere kenarlarında, tavan köşelerinde…vb yerlerde karşılaşmak mümkün.

Böcek ve haşerelere karşı önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara neden olabilir. Bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, lenf hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, fil hastalığı, dizanteri, sarı humma, dang humması, alerjik hastalıklar, cilt hastalıkları, tifüs, hepatit, mide hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, veba, verem, astım…vb

Otel ilaçlama Fiyatları, böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir