Sıcak ve nemli bölgelerde yuva kuran haşereler, birçok yaşam alanında karşımıza çıkabilir. Pangaltı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Uzman personellerimiz, pek çok alanda TSE onaylı ilaçlarla 7/24 hizmet vermektedir.

Pangaltı böcek ilaçlama
Pangaltı böcek ilaçlama

Pangaltı böcek ilaçlama servisi

Hizmet Alanlarımız

Pangaltı böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ev, işyeri, depo, hastane, pastane, sinema ve tiyatro salonu, konser ve fuar alanı, fırın, ofis, havalandırma, fabrika, alışveriş merkezi, park, bahçe, tarla gibi pek çok açık ve kapalı alanda gerçekleştirilmektedir. Açık ve kapalı alanların tümüne hizmet sağlayan uzmanlarımız, böceklerin yuva yaptığı alanları titizlikle teşhis ettikten sonra uygulama yapmaktadır.

Böcekler, kuytu köşe buldukları her alanda yuvalarını kurabilirler. Depo, havalandırma, mutfak, banyo ve tuvalet gibi nemli alanlar, onların yuvalarını en çok kurdukları alanlardır. Pis olan yerlerde de, böceklere ve farelere rastlamak olası bir durumdur. Çeşitli besin ve eşya artıkları ile beslenen böcekler, ahşap ürünlerin, parkenin, duvarların arasına yerleşebilirler. Çöp konteynırlarının etrafına toplanabilir, toprak ve kaya altına yuva kurabilirler.

Böcekler Nasıl Beslenir?

Haşereler, insanların yediği ve yemediği her türlü besinle, besin artıkları ile hayvansal gıdalarla ve inorganik maddelerle beslenmelerini sağlayabilirler. Bazı haşere türleri ot oburdur. Dışarıda bulunan, sebze, ekin, çiçek ve bitkilerle beslenebilirler. Ancak aç kaldıklarında dış alanlardan, kapalı mekanlara geçiş yapabilirler. Yaşam alanlarımızda böceklerin besinlerimize ortak olması, sağlığımıza ciddi anlamda zarar vermektedir.

Pangaltı böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarınızı istila eden ve sağlığınıza zarar veren birçok böcek türünü ilaçlamaktadır. Fareler de, yaşam alanlarımızı istila eden zararlılar arasındadır.

Açık ve Kapalı Birçok Alanda Bulunan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, hamam böceği, tatarcık, akar, kakalak, çekirge, mite, bit, mayt, karınca, tahtakurusu, fındık faresi, halı böceği, çatı faresi, çıyan, karafatma, gümüş böceği, kertenkele, teşbih böceği, pire, ev faresi, kırkayak, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, lağım faresi, örümcek, salyangoz, akrep, kene, pamuk faresini ilaçlamaktayız.

Pangaltı böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet veren bir çağrı merkezine sahiptir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir