Unlu gıda mamulleri imalatı ve üretimi yapılan kapalı alanlarda, haşereler için mükemmel alanlardır.  Bazı haşere türleri sadece duyu organları sayesinde gıda ve aromaların kokusunu kolaylıkla almaktadır. Pastane ilaçlama hijyen olması gereken bu mekanlar için çok önemlidir.

Pastanelerde en sık görülen haşere türleri; karınca, arı, hamamböceği, kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, kakalak, tespih böceği, fare, lağım faresi, salyangoz, kertenkele, akrep, yılan, pire, karafatma gibi birçok haşere türü görülmektedir.

Pastane ilaçlama
Pastane ilaçlama

Pastane ilaçlama

Pastanelerde Kullandığımız Garantili Yöntemlerimiz

Pastanalar, gıda alanları oldukları için hem hassas, aynı zamanda çok çabuk bakterilerin oluşabileceği alanlarla doludur. Çevreye imalathaneden bir kırıntını yere dökülmesi bile haşerelerin çoğalması için yeterlidir. Başlıca kullandığımız uygulama yöntemlerimiz şunlardır;

  1. Sıvı İlaçlama
  2. Jel İlaçlama
  3. Kokulu İlaçlama
  4. Kokusuz İlaçlama
  5. Fare İstasyonları ve düzenekleri

Haşerelerin Neden Olduğu Hastalıklar?

Verem, veba, dizanteri, humma, mantar, hepatit, lyme, Akdeniz ateşi, kırım Kongo kanamalı ateşi, alerjik reaksiyonlar, cilt hastalıkları

Pastane ilaçlamalarında, bazı tezgah ve ulaşılamayacak alanlarda jel ilaçlama, karma haşere türleri içinse Sıvı ilaçlama yöntemi uygulanmaktadır.

Pastane ilaçlama fiyatları için çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilir ve ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız sizlere sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak için lekesiz ve iz bırakmadan ilaçlama uygulamalarını yapar.

Çağrı merkezimiz, uzman ekibi ve 20 yıllık deneyimi ile 7/24 hizmet vermektedir.

İstanbul böcek ilaçlama

istanbul böcek ilaçlamaİstanbul’da faaliyetine başlayan firmamız, tecrübeli kadromuz ile başarılı şekilde tam olarak 18 yıldır, sektöründe lider konumdadır. Acil ilaçlama servisi, günlük yaşantımızda bizlere sorun olan, zarar veren haşere, kemirgen grubu için kaliteden ödün vermeden, yurt dışından gelen ithal, sağlık bakanlığından onaylı ilaçları, eğitimli elemanları ile siz müşterilerimize özel bir hizmeti %100 garanti ile sunar ve müşteri memnuniyeti sağlar. Haşereler, kemirgenler bulaştırmış olduğu mikroplar nedeni ile insanlara bulaşabilecek ciddi salgın sorunlarının başında yer almaktadırlar. Böcek ilaçlama alanında gerek kullanmış olduğumuz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerekse de deneyimli kadromuz ile bu konuda sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız. İstanbul servislerimizle İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir