Seferihisar böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet veriyor.En eski yerleşim yeri Teos olan Seferihisar’ın Giritliler tarafından kurulduğu söylenmektedir. Romalıların ve Selçukluların izlerini taşıyan Seferihisar’ın Sığacık Mahallesi, CittaSlow (Sakin Şehir) tarafından dünyanın en sessiz, sakin yeri seçilerek,  listede yerini almış ve koruma altına alınmıştır. Bu nedenle Sığacık’ta büyük marketlerin, fabrikaların kurulması ve araç kullanımı yasaklanmıştır.

Seferihisar böcek ilaçlama

Eşsiz doğa güzelliğine sahip Seferihisar, Türkiye’nin en çok ilgi gören tatil beldelerinden biridir. Yaz mevsimiyle birlikte yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan ilçede çok sayıda otel, restoran, eğlence ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Yaz ayları aşırı sıcak geçtiği içinde çok sayıda böcek ve haşerelerin akınına uğrar.

En çok rastlanılan böcekler ve haşereler, pire, güve, kırkayak, sümüklü böcek, bit, mite, gümüş böceği, çekirge, hamam böceği, kulağakaçan, çıyan, akrep, tahta kurusu, tahta kurdu…vb Bu böceklerle kişisel yöntemlerle başedebilmeniz mümkün değildir. Bu nedenle yaşam alanlarına güvenilir, garanti sonuç veren bir firma tarafından acil ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Seferihisar böcek ilaçlama
Seferihisar böcek ilaçlama

Seferihisar böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet sunmaktadır. İlaçlama öncesi sizlere bu konuda gerekli bilgileri ve talimatları verecektir.

Bu böcekler ve haşereler insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen tehlikeli virüslerin de taşıyıcısıdırlar. Bu hastalıkların başında, humma, tifüs, dizanteri, AIDS, veba, verem, böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, akciğer ödemi, hepatit..vb hastalıklardır.

Seferihisar böcek ilaçlama fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Kullanılan ilaçlar, kokulu, kokusuz, sıvı ve jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına zararı yoktur tamamen böcekleri hedef alarak üretilmiştir.

Siz de herhangi bir yerde böcek ve fare sorunu yaşıyorsanız, firmamıza ulaşarak tüm bu zararlı canlılara karşı bir mücadele başlatabilirsiniz. İlaçlama ekipleri ve müşteri hizmetleri insanların sağlığı ve güvenliği adına kesintisiz olarak 24 saat sizin hizmetinizdedir. İlaçlama uygulamalarımız İzmir Seferihar’ın tüm mahallelerinde ekonomik fiyattadır.

Seferihisar Böcek İlaçlama olarak Seferihisar’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Atatürk Mahallesi, Bengiler Mahallesi, Beyler Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamtepe Mahallesi, Çolak İbrahim Bey Mahallesi, Düzce Mahallesi, Gödence Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Hıdırlık Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, Kavakdere Mahallesi, Mersin Alanı Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Payamlı Mahallesi, Sığacık Mahallesi, Tepecik Mahallesi, Turabiye Mahallesi, Turgut Mahallesi, Ulamış Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir