Selçuk böcek ilaçlama hizmetimiz kesintisiz devam ediyor. Geçmişi Neolitik çağlara dayanan Selçuk tarihi ve kültürel zenginliği açısından Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden biridir. Roma İmparatorluğu döneminde Asia eyaletinin başkentliğini yapmış olan Efes Antik Kenti Selçuk’ta bulunmaktadır. Selçuk’un ilk ismi bu yüzden Efes’tir.

Selçuk böcek ilaçlama servisi

Yolunuz Selçuk’a düşerse mutlaka, Efes Antik Kenti, Celsus Kütüphanesi, Hadrianus Tapınağı, Antik Tiyatro, Odeon, Artemis Tapınağı, Selçuk Kalesi, Saint John Bazilikası, Meryem Ana Evi, Efes Arkeoloji Müzesi, Şirince, Yedi Uyuyanlar, Pamucak Plajı gezilecek yerler arasında…

Selçuk böcek ilaçlama
Selçuk böcek ilaçlama

Kışları soğuk, yazları kurak ve sıcak geçen Selçuk’ta yaz aylarında çok çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. En fazla karşılaşılan böcek türleri, hamam böceği, güve, kulağakaçan, akrep, kırkayak, çıyan, sümüklü böcek, gümüş böceği, karınca, örümcek, pire, mite, tahta kurusu, tahta kurdu, çekirge, örümcek…vb haşerelerdir. Bu haşereler çok çabuk çoğalan ve yayılan böcekler olduğu için kişisel olarak müdahale edilmesi de zordur. Piyasada çok çeşitli markalarda kimyevi ve organik böcek ilaçları satılmaktadır ancak bu ilaçların böcekleri tamamen ortadan kaldırmadığı için kısmen etkili olacaktır. Bu nedenle kesin ve garantili çözüm istiyorsanız mutlaka güvenilir bir firma tarafından yaşam alanınıza acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

 

Selçuk Böcek İlaçlama günün 7/24 saati hizmetinizde olup sizlere ilaçlama hakkında gerekli bilgileri ve talimatları sunacaktır. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına kesinlikle zararlı değildir tamamen haşereler üzerinde etkili olup bu şekilde üretilmiştir.

Piyasada çok sayıda ilaç firmaları bulunmaktadır fakat bu firmaların bir çoğu güvenilir olmayan ve yasal mevzuata uymayan firmalardır. Selçuk Böcek İlaçlama firması garanti sonuç veren ve kullandığı ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır.

Selçuk Böcek İlaçlama
Selçuk Böcek İlaçlama

Selçuk Böcek İlaçlama olarak Selçuk’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

14 Mayıs Mahallesi, Acarlar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Barutçu Mahallesi, Belevi Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Gökçealan Mahallesi, Havutçulu Mahallesi, İsa Bey Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Şirince Mahallesi, Zafer Mahallesi, Zeytinköy Mahallesi.

Selçuk böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet veriyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir