Zararlı bakterilerin yaşam sürdüğümüz alanlara girmesini sağlayan böceklerden kurtulmak için güvenilir ve profesyonel firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Sirkeci böcek ilaçlama şubemiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı, kurumsal şirketimize bağlı bulunmaktadır. Profesyonel kadromuz ile semtin tüm bölgelerine servis olanakları sağlamaktayız. Kaliteli ekipmanlarımız ve profesyonel olarak uygulanan tekniklerimiz ile daima tüm alanlarda kalıcı sonuçlar sağlamaktayız. Sirkeci böcek ilaçlama firmamız 7/24 hizmetinizde.

Sirkeci böcek ilaçlama servisi
Sirkeci böcek ilaçlama servisi

Sirkeci böcek ilaçlama servisi

Sıvı 

Püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. ULV cihazları ile uygulanır. Küçük haşereler ile mücadele etmek için etkili bir yöntemdir. En dar alanlarda bile ilaç etki sağlamaktadır.

Jel 

Hamam böceği ve familyası üzerinde etkilidir. Böceklerin geçtikleri yerlere sürülür. Böceklerin yuvalarında ölmesini sağlayan bir yöntemdir.

Kokusuz İlaçlama

Müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen yöntemdir. Sirkeci böcek ilaçlama şubemizin profesyonel kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Kokusuz ilaçlarımız, haşere ve fare türleri üzerinde tam kontrol sağlamaktadır. Ayrıca ilacın kokusu olmadığı için siz alandayken de ilaçlama yapılabilir.

Kokulu İlaçlama

Sıvı ve jel ilaçların etki sağlayamadığı zor ve haşereler üzerinde ve kalabalık gruplar halinde bulunduğu alanlarda etki sağlamaktadır.

Fare İstasyonları

Şirketimiz fare de ilaçlar. Bu hizmeti de vermektedir. Fare ünitelerimiz, her alanda kullanıma uygundur.

En İyi Tekniklerle Kontrol Altına Alınan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, halı böceği, teşbih böceği, ev faresi, uyuz böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, örümcek, salyangoz, fındık faresi, kakalak, karafatma, akrep, gümüş böceği, kene, akar, kertenkele, kırkayak, hamam böceği, çekirge, pire, tatarcık, karınca, sivrisinek, eşek arısı, mayt, mite, yılan, çatı faresi, tahtakurusu, lağım faresi, çıyan, tahtakurdu, bit, pamuk faresi.

Kaliteli tekniklerle kontrol altına aldığımız haşere ve fare türlerini, uygun fiyatlarla ilaçlamaktayız. Sektördeki en düşük fiyatlarla işlem yaparak, müşteri memnuniyetini odaklamaktayız. Sirkeci böcek ilaçlama şubelerimizin fırsatlarından yararlanmak, Fatih ve İstanbul genelinde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir