Hamam böceği nemli ve kirli yerlerde yaşamayı seven bakteri ve mikrop taşıyan haşerelerdir. Ev veya iş yerlerinde görülen hamam böceği, ilaçlama yapılmadığı takdirde çoğalır. İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Şişli hamam böceği ilaçlama hizmetini Acil İlaçlama ekibinden hesaplı ve garantili bir şekilde alıyor.

Şişli hamam böceği ilaçlama
Şişli hamam böceği ilaçlama

Şişli hamam böceği ilaçlama Hizmeti

Hamam böcekleri pek çok hastalığa sebebiyet veren bakterileri taşımaları ile bilinirler. Lağım, bodrum gibi yerlerde görülme olasılığı yüksektir. Buradan aldıkları mikropları evlere ya da iş yerlerine taşırlar. Çok hızlı çoğalabilirler. Eğer bir hamam böceği gördüyseniz büyük ihtimalle devamı da gelecektir. Çünkü hamam böceği günde bir yumurta bırakır ve bu yumurtadan 100’e yakın larva çıkar. Bu hızlı çoğalma neticesinde eviniz veya iş yeriniz işgale uğrayabilir.

Hamam böceklerinden kurtulmak için mutlaka profesyonel destek almak gerekir. Bireysel alınacak tedbir yeterli olmayacaktır. İlaçlama tekniği ise hamam böceğinin yoğunluğuna göre farklılık gösterebilir. Tekniklerde kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama uygulanır. Böceklerin yoğun olduğu yerlerde genellikle kokulu ilaçlama kullanılır ki bu oldukça etkilidir. Hamam böcekleri hızlı çoğalma gösterdiği için iki seanslı bir ilaçlama yapılabilir. İlki erişkin olan hamam böceklerini öldürmek için ikincisi ise yumurtadan çıkacak larvalar içindir.

Şişli hamam böceği ilaçlama hizmetini yıllardır Acil İlaçlama firması profesyonel ekibi ile yapmaktadır. İlaçlama uzmanlık gerektirir ve doğru yapılmadığı zaman böceklerin çoğalmasına dahi neden olabilir. Kıyı köşe demeden her yerin düzgün bir şekilde ilaçlanması gerekir ki ancak o zaman hamam böceğinden kurtulmuş olunur. Hamam böcekleri dayanıklı canlılardır. Kafaları kopsa dahi yaşamaya devam edebilirler. Bu nedenle alınacak tedbirin kesin bir sonuç vermesi önemlidir.

Mutfak, lokanta, yemekhane gibi yerlerin hijyeni son derece önemlidir. Buralara dadanan hamam böcekleri gıda zehirlenmesine neden olabilir. Gıda işletmeleri bu nedenle belirli aralıklarla ilaçlama yapmalıdır. Sağlıksız bir ortama kimsenin gelmek istemeyeceğini düşünürsek bu bir zorunluluk haline gelmiştir. Şişli hamam böceği ilaçlama bu yoğun bölgede gerekliliktir. Yılların deneyimi ile Acil İlaçlama Şişli bölgesinde hamam böceğine maruz kalmış herkesi bu büyük sıkıntıdan kurtarmaktadır.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir