Teknolojinin gelişmesi ve sosyal çevrenin giderek değişmesi sonucu insanlar daha aktif olarak bazı mekanları tercih etme noktasına gelebilmektedirler. İnsanlar artık haftanın belli günlerinde hem sosyalleşmek hem de iyi vakit geçirmek adına sağlıklı bir yaşamın temellerini spor salonlarında atmaktadırlar. Bu yüzden insanların kalabalık olduğu alanlardan birisi olan spor salonu ilaçlama yapılması gereken başlıca mekanlar arasındadır.

Spor salonu ilaçlama
Spor salonu ilaçlama

Spor salonu ilaçlama servisi

Son dönemlerde spor salonlarının işlevleri ve hedef kitleleri de değişti. İnsanlar spor yapmaya daha çok zaman ayırmaya başlamıştır. Tabi bu kadar güzel aktiviteler arasından bir sorun belirmektedir.  Bu sorun ise spor salonlarında bulunan haşere türlerine ilişkin.

Spor salonlarında spor aletlerinin bulunduğu alanlar, yüzme havuzları, banyo-duş, kum torbaları ve koşu bandı gibi alanlarda haşereler bulunmaktadır. Haşereler karşı geçiştirmeli ilaçlar satın alarak sadece kendinizi kandırırsınız. Bu durumda atılması gereken en somut adım kuşkusuz dışarıdan profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım talep etmenizdir. İlaçlama firması insanların 4 mevsim boyunca spor yaptığı bu alanlar için düzenli ve periyodik bir ilaçlama planı hazırlayarak spor salonunuzda rahat bir nefes almanızı sağlar.

Spor Salonunda En Sık Görülen Haşere Türleri Hangileridir?

Haşereler spor salonlarının belli alanlarında yaşamaya yeltenirler. Gerekli önlemler alınmadığı müddetçe yeltenmeyi bırakıp doğrudan bu alanlarda hüküm sürmeye başlarlar. Fare, lağım faresi, salyangoz, kertenkele, hamamböceği, Alman hamamböceği, kalorifer böceği, Amerikan hamamböceği, kakalak, yılan, çıyan, kertenkele, karafatma, hamamböceği, pire, mite, akar, güve spor salonlarında gelen şikayetler üzerine en sık ilaçlama yaptığımız alanlardır.

Mücadele ve Yöntemler Nelerdir?

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama

Fare İstasyonları yöntemiyle spor salonlarınızı kıymetli ve temiz bir alan haline getiriyoruz. Sizlerde 7/24 hizmet sunan firmamızı arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanalar hakkında bilgi alabilir ve ilaçlama yapabilirsiniz. Spor salonu ilaçlama hizmetleri için biz hazırız. Acil ilaçlama çağrı merkezi 7/24 çalışır. Bizimle irtibata geçip spor salonu ilaçlama konusunda bilgi alabilirsiniz. Sormak istediğiniz her soruyu yanıtlamaya hazır olan profesyonel ekibimiz telefonunuzu bekliyor. Haşere ve böcekler ile mücadele bizim işimiz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir