Fatih’in bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, rakiplerine daima öncülük etmektedir. Sultanahmet böcek ilaçlama servislerimiz, semtteki en kaliteli hizmeti vermektedir.

Sultanahmet böcek ilaçlama servisi

Kaliteli ve Profesyonel Hizmetler

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz haşere ile mücadele ederken, farklı teknik ve yöntemler kullanır. Profesyonel kadromuz, özel eğitim almaktadır. Haşerelerin üzerinde etki edecek olan yöntemi iyi bile uzmanlarımız, uygulayacakları yöntemleri haşere ve fare türüne özel olarak hazırlamaktadır. Açık ve kapalı alanların tümünde uygulanabilen tekniklerimiz, her alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Garantili İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
Sultanahmet böcek ilaçlama
Sultanahmet böcek ilaçlama

Profesyonel olarak hizmet veren Sultanahmet böcek ilaçlama firmaları, sizlere n kaliteli yöntemleri uygulayacaklardır. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz şirketlere, dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira sektörde bulunan amatör şirketler, kullandıkları kanserojen içeren ilaçlarla halk sağlığını tehdit etmektedir. Şirketimiz haşere ile mücadele ederken, sağlığınızı riske atmaz. Yaşam alanlarınızı güvenli olarak, böcekleri taşıdığı bakterilerden dezenfekte etmektedir.

Uzman Kadromuz Tarafından İlaçlanan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, kör fare, çıyan, kene, pire, karafatma, kertenkele, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, tahtakurdu, bit, hamam böceği, örümcek, teşbih böceği, akrep, kakalak, tatarcık, lağım faresi, gümüş böceği, sivrisinek,, kulağakaçan böceği, Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, mite, kırkayak, pamuk faresi.

Sultanahmet böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomiktir. Semtte ekonomik ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçiniz.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir