Sultanahmet Böcek İlaçlama

sultanahmet-bocek-ilaclamaFatih’in bütün semtlerinde hizmet veren şirketimiz, rakiplerine daima öncülük etmektedir. Sultanahmet böcek ilaçlama servislerimiz, semtteki en kaliteli hizmeti vermektedir.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmetler

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz haşere ile mücadele ederken, farklı teknik ve yöntemler kullanır. Profesyonel kadromuz, özel eğitim almaktadır. Haşerelerin üzerinde etki edecek olan yöntemi iyi bile uzmanlarımız, uygulayacakları yöntemleri haşere ve fare türüne özel olarak hazırlamaktadır. Açık ve kapalı alanların tümünde uygulanabilen tekniklerimiz, her alanda kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Garantili İlaçlama Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Profesyonel olarak hizmet veren Sultanahmet böcek ilaçlama firmaları, sizlere n kaliteli yöntemleri uygulayacaklardır. Böceklerden kurtulmak için başvurduğunuz şirketlere, dikkat etmeniz gerekmektedir. Zira sektörde bulunan amatör şirketler, kullandıkları kanserojen içeren ilaçlarla halk sağlığını tehdit etmektedir. Şirketimiz haşere ile mücadele ederken, sağlığınızı riske atmaz. Yaşam alanlarınızı güvenli olarak, böcekleri taşıdığı bakterilerden dezenfekte etmektedir.

Uzman Kadromuz Tarafından İlaçlanan Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, kör fare, çıyan, kene, pire, karafatma, kertenkele, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi, tahtakurdu, bit, hamam böceği, örümcek, teşbih böceği, akrep, kakalak, tatarcık, lağım faresi, gümüş böceği, sivrisinek,, kulağakaçan böceği, Alman hamam böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  akar, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, mite, kırkayak, pamuk faresi.

Sultanahmet böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomiktir. Semtte ekonomik ve kaliteli hizmet için bizimle iletişime geçiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*