Tespih böceği ile mücadele de diğer türlere karşı yapılmadığı gibi bireysel olmamalıdır. Tesbih böceği ilaçlama servisimiz sizlere bu konuda da yardımcı olacaktır. Tespih böceği, küçük böcek türlerindendir. Yaşadığı bölgeye ve beslenmesine göre vücut yapıları genellikle 2-3 cm kadardır. Alt kısmında yedi çift karşılıklı olarak ayağı bulunur. Baş kısmında ise diğer haşerelerde olduğu gibi iki tane anteni bulunur. Bu antenleri ile kendi aralarında haberleşir ve yiyeceğin nerede olduğunu tespit ederler. İnsanların besinlerini tüketir. Ve bu besinler üzerine salyalarını ve dışkılarını bırakırlar. Bu sayede de mikroplarını insanlara bulaştırırlar.

Tesbih böceği ilaçlama
Tesbih böceği ilaçlama

Tesbih böceği ilaçlama servisi

Evlerinizde gördüğünüz zaman hemen tespih böceği ilaçlama yaptırmanız gerekir. Ayrıca evlerinizdeki bitkilere, çiçeklere ve saksılara zarar verirler. Bu böcekler insanları ısırmaz ve kanlarını emmezler. Ama zararsız da değillerdir. Etrafa bulaştırdıkları salya ve dışkıları sizleri hasta etmeye yeterlidir. Sağlığınız tehlikeye atmamak için evlerinizi tespih böceği ilaçlama yaptırınız. Tespih böceği ilaçlama şirketleri sizler için en sağlıklı yöntemlerle bu haşereden kurtulmanızı sağlıyorlar.

Derisi sert ve bölmeli haldedir. Üzeri iç içe geçmiş sert plakalar halindedir ve bu plakalar arasında elastiki bir deri bulunur. Bu elastik yapı sayesinde tehlike anında kıvrılarak top halini alırlar. Birisi kendilerine dokunduğu zaman hemen yuvarlanırlar. Gri ve bozdur renkleri genelde.  Görüldüğü yerde mutlaka ilaçlama şirketi ile irtibat kurulmalıdır. Tespih böceği ilaçlama yaptırarak evinizde ki sorunu ortadan kaldırın. Kendi başınıza yapacağınız ilaçlama bir sonuç vermez. Daha çok kendinize ve çevrenizdekilere zara verebilirsiniz. Uzman ilaçlama ekibimiz en iyi yöntemlerle tespih böceği ilaçlama yapmaktadırlar. Kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunmaktayız.

Tespih böcekleri genellikle evlerinizdeki yaşam alanlarını seçerken besin bolluğunun olduğu yerleri seçerler. Çok sıcak ve çok soğuk yerleri sevmezler. Ortamın nem oranına önem verirler. Bu durumlar göz önüne alınarak yaptırılacak tespih böceği ilaçlama daha sağlıklı sonuçlar verir. Evlerin daha çok şu kısımlarında bulunurlar; pis ve nemli yerler, mutfaklar, tezgah altları, su boruları etrafında, banyo ve tuvaletlerde, saksı diplerinde bulunurlar. Açıkta bıraktığınız sebze ve meyvelerden de beslenirler. Bu beslenme sırasında da mikroplarını bulaştırırlar.

Tespih böceği ilaçlama yaptırarak mikropları evinizden uzak tutun. Profesyonel ilaçlama ekiplerimiz ilaç seçimi yaparken insan sağlığına zararı olmayan ürünleri tercih etmektedirler. Şirketimiz tespih böceğinin yanı sıra bit, pire, akrep, tatarcık, çekirge, kene ve kırkayak haşerelerinden de sizleri kurtarmaya çalışıyor.

Tesbih Böceği İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

tesbih böcekleri tesbih böcekleri   tesbih böceği ilaçlama

[nggallery id=15]