Tespih böceği ile mücadele yöntemleri diğer haşere türlerinden biraz daha farklıdır. Tespih böcekleri, Latince de de aynı isimde geçmektedir. Ülkemizde 2 türü yaşayan Tespih böcekleri, bazı uzmanlar tarafından kabuklu deniz türü olarak adlandırılmak istenmektedir. 1 cm boyunda olan bu böcek trü 7 çift ayağa sahipken aynı zamanda 2 çift antene de sahiptir.

Tespih böceği ile mücadele yöntemleri
Tespih böceği ile mücadele yöntemleri

Tespih böceği ile mücadele yöntemleri

Tespih Böceği Nerelerde Yaşar?

Yaşam alanları genellikle dış mekanlar olan Tespih böcekleri nemli ve rutubetli ortamları çok severler. Nemli ve rutubetli ortamlar evlerde ve iş yerlerinde Tespih böceklerini diledikleri gibi cirit atabilmektedirler.

Tespih böcekleri gece ortaya çıkarlar nemli ve rutubetli alanlarda oldukları için bakteri ve mikrop oluştururlar. Bu mikroplarda insanların hayatında çeşitli sağlık sorunlarına ve hastalıklara neden olmaktadır.

Mücadele ve Yöntemler

• Sıvı İlaçlama
• Jel İlaçlama
• Kokulu İlaçlama
• Kokusuz ilaçlama
• Fare İstasyonları

İlaçlama Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Tespih böceğini etkisiz hale getirmek için mutlaka profesyonel bir firmadan destek alınması gerektiğini unutmayınız. Serbest piyasada web ve diğer iletişim kanalları üzerinden satışa sunulan ilaçlara kesinlikle güvenmeyiniz. Sağlık Bakanlığından izin ve ruhsata sahip olan firmaları tercih ediniz. Sağlığımızın her şeyden değerli olduğunu unutmayın.

Tespih böceği ilaçlama fiyatlarına ilişkin olarak ilaçlama firmasından fiyat isteyiniz. Ucuz olan ürünlere itibar etmeyiniz. Sağlığınızı ve canınızı riske atmayın. Paranız cebinizde dursun. Profesyonel hizmetler sunan firmalar ile daha sağlıklı ve daha güvende olacağınızdan şüpheniz olmasın. Acil ilaçlama firması telefonunuzu bekliyor.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir