Tire böcek ilaçlama servisimiz de açıldı. Tire bundan asırlar önce Pelasgların üç kabilesi tarafından kurulmuştur. Adını Hint-Avrupa dilinde three üç anlamına gelen kelimeden almıştır. Pelasglar, Meonya, Turşalar, Hititler, Lidya, Frigya, Pers, Roma, Bizans gibi bir çok medeniyete tanıklık yapmıştır. Yeşilin her tonunu barındıran Tire’de gezilip görülecek çok güzel yerleri vardır bunlar arasında, Kaplan Köyü, Tire Pazarı, Ali Baba Tekkesi, Tire Müzesi, Tahtakale Hamamı, Theos Mozolesi.

Tire’nin yazları sıcak ve kurak geçtiği için ilçede çok sayıda böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün özellikle ekili alanlara çok büyük zararlı olan bu böceklerden kurtulmak ne yazık ki kolay değil… Bu nedenle özellikle yaz aylarından önce yaşam alanlarına ve ekili alanlara acil ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Tire böcek ilaçlama
Tire böcek ilaçlama

Tire böcek ilaçlama

Böcekler bahçelerden, yeşillik alanlardan gelerek yaşam alanlarımızı tehdit edebilirler. Bir çok hastalığın virüsünü taşıdıkları içinde oldukça tehlikelidirler. Bu böcekler, pire, hamam böceği, çıyan, kırkayak, gümüş böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, sümüklü böcek, güve, çekirge, karınca, örümcek, akrep…vb

Böceklere ve haşerelere karşı tek başına müdahale etmek mümkün değildir bunun için güvenli ve garanti sonuç veren firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Tire Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere kesin çözüm sağlayan ve yasal mevzuata uygun firmadır. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı ve jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına kesinlikle bir zararı yoktur. Tamamen böcekleri hedef alan ilaçlardır.

Önlem alınmadığı takdirde tehlikeli bir çok hastalığa neden olan bu böcekler, gıda zehirlenmesi, AIDS, böbrek yetmezliği, fil hastalığı, dizanteri, veba, verem, sıtma, astım, hepatit, alerjik reaksiyonlar, bağırsak enfeksiyonları..vb tehlikeli hastalıklardır.

Tire ilaçlama olarak Tire’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

4 Eylül Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Akçaşehir Mahallesi, Akkoyunlu Mahallesi, Akmescit Mahallesi, Akyurt Mahallesi, Alacalı Mahallesi, Alaylı Mahallesi, Armutlu Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Ayaklıkırı Mahallesi, Bahariye Mahallesi, Başköy Mahallesi, Boynuyoğun Mahallesi, Büyükkale Mahallesi, Büyükkemerdere Mahallesi, Büyükkömürcü Mahallesi, Cambazlı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çayırlı Mahallesi, Çeriközü Mahallesi, Çiniyeri Mahallesi, Çobanköy Mahallesi.

Çukurköy Mahallesi, Dağdere Mahallesi, Dallık Mahallesi, Dere Mahallesi, Derebaşı Mahallesi, Dereli Mahallesi, Dibekçi Mahallesi, Doyranlı Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Dündarlı Mahallesi, Eğridere Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Eskioba Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gökçen Mahallesi, Halkapınar Mahallesi, Hasançavuşlar Mahallesi, Hisarlık Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Işıklar Mahallesi, Işıklı Mahallesi, İbni Melek Mahallesi, İhsaniye Mahallesi, İpekçiler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaplan Mahallesi, Karaca Ali Mahallesi, Karateke Mahallesi, Ketenci Mahallesi, Kırtepe Mahallesi, Kızılcahavlu Mahallesi, Kireli Mahallesi, Kocaaliler Mahallesi, Kurşak Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi.

Küçükburun Mahallesi, Küçükkale Mahallesi, Küçükkemerdere Mahallesi, Küçükkömürcü Mahallesi, Kürdüllü Mahallesi, Mahmutlar Mahallesi, Mehmetler Mahallesi, Musalar Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Osmancık Mahallesi, Paşa Mahallesi, Peşrefli Mahallesi, Sarılar Mahallesi, Saruhanlı Mahallesi, Somak Mahallesi, Toki Mahallesi, Topalak Mahallesi, Toparlar Mahallesi, Turan Mahallesi, Turgutlu Mahallesi, Üzümler Mahallesi, Yamandere Mahallesi, Yeğenli Mahallesi, Yemişler Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniçiftlik Mahallesi, Yenioba Mahallesi, Yenişehir Mahallesi.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir