Torbalı böcek ilaçlama şubemiz de açıldı. Torbalı’da diğer ilçeler gibi birçok medeniyete tanıklık etmiştir. Lidya, Frigya, Pers, Roma…. gibi uygarlıkların izlerini günümüze kadar taşımıştır.  Eski çağlarda Metropolis, Triyanna olarak anılan Torbalı, yaz mevsimiyle birlikte çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan ve bu nedenle de özellikle yaz aylarında bir çok böceklere ve haşerelere de davetiye çıkarmaktadır.

Torbalı’da sıkça rastlanılan böcekler, pire, akrep, sümüklü böcek, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan, çekirge, karınca, örümcek, hamam böceği…vb Bu böcekler ve haşereler önlem alınmadığında tehlikeli virüsleri sizlere bulaştırabilirler. Bu virüsler, gıda zehirlenmesi, tifüs, dizanteri, veba, verem, sıtma, AIDS, fil hastalığı, bağırsak enfeksiyonları, alerjik reaksiyonlar, akciğer kanamaları, böbrek yetmezliği…vb

Torbalı böcek ilaçlama
Torbalı böcek ilaçlama

Torbalı böcek ilaçlama

Böceklere karşı tek başına mücadele etmeniz imkansızdır. Bu nedenle yaşam alanlarınıza profesyonel bir firma tarafından acil ilaçlama yaptırmalısınız.

Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jeldir. Bu ilaçlar yasal mevzuata uygun olup Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. Bu nedenle Torbalı Böcek İlaçlama günün 7/24 saati ulaşabilir, merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. İlaçlama yapılmadan evvel eşyalarınızın üzerini örtmeniz iyi olacaktır çünkü bu ilaçlar leke bırakabilir. İlaçların insan sağlığına hiçbir zararı yoktur tamamen böceklere yönelik üretilmiştir. Böceklerin sıkça bulunduğu yerler mutfak, banyo, nemli ve karanlık olan yerlerde barınırlar. Bu böcekler yavrularını halı, kilim altlarına, sıva çatlaklarına, parke aralarına bırakırlar.

Torbalı böcek ilaçlama
Torbalı böcek ilaçlama

Torbalı Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Torbalı böcek ilaçlama olarak Torbalı’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

19 Mayıs Mahallesi, 29 Ekim Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Alpkent Mahallesi, Arslanlar Mahallesi, Atalan Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Bozköy Mahallesi, Bülbüldere Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakırbeyli Mahallesi, Çamlıca Mahallesi, Çapak Mahallesi, Çaybaşı Mahallesi, Dağkızılca Mahallesi, Dağteke Mahallesi, Demirci Mahallesi, Düverlik Mahallesi, Eğerci Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Mahallesi, Gazi Paşa Mahallesi, Göllüce Mahallesi, Helvacı Mahallesi İnönü Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kaplancık Mahallesi, Karakızlar Mahallesi, Karakuyu Mahallesi, Karaot Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kırbaş Mahallesi, Korucuk Mahallesi, Kuşçuburun Mahallesi, Muratbey Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Naime Mahallesi, Ormanköy Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Özbey Mahallesi, Pamukyazı Mahallesi, Sağlık Mahallesi, Saipler Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Taşkesik Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Torbalı Mahallesi, Tulum Mahallesi, Türkmenköy Mahallesi, Yedi Eylül Mahallesi, Yemişlik Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yoğurtçular Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir