Ulus böcek ilaçlama
Ulus böcek ilaçlama

Beşiktaş’ın en önemli semtlerinde biri olan Ulus’ta böcek ilaçlama hizmetini uzun yıllardır vermekteyiz. Ulus böcek ilaçlama servislerimiz, piyasadaki en düşük ücretlerle, piyasanın üstündeki kalitede hizmet vermektedir. Bunu yılların verdiği tecrübe ve uzman personelleri ile gerçekleştirmektedir. TSE onaylı ilaçlardan ve kaliteli yöntemlerimizden faydalanarak, kesin sonuçlu çözümler sağlamaktayız.

Ulus böcek ilaçlama servisi

Böceklerden Korunmak için Ne Yapmalı?

Böceklerden korunmak, insan sağlığı açısında büyük önem taşımaktadır. Paraziter hastalıklara ve alerjik reaksiyonlara neden olan böcekler, insan ve çevre sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadır. Çevre ve halk sağlığını korumak için böceklerden kurtulmak gerekmektedir. Ulus böcek ilaçlama servisleri, bu işlemi kalıcı sonuçlar sağlayacak yöntemlerle yapmaktadır. Bu sayede, defalarca hizmet almanıza gerek kalmaz. Hem paranızı, hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Güvenilir Yöntemlerimiz

Fare İstasyonları

Fare ilaçlama hizmeti de veren şirketimiz, her alanda rahatlıkla kurulabilecek bu ünitelerle, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresini yaşam alanlarınızdan kalıcı olarak uzaklaştırmaktadır.

Sıvı İlaçlama

Piyasada bulunan ULV cihazlarının, en kalitelisi ile uygulanan yöntemimizdir. Püskürtme yolu ile uygulanmakta olu, en küçük haşere türlerinin üzerinde bile etki sağlamaktadır.

Jel İlaçlama

Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, kakalak gibi pis alanlarda yaşayan haşerelerin, nemli ve rutubetli yuvalarında ölmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntemimiz sayesinde, haşere türlerini etkisiz hale getirirken, haşerlere temas etmek durumunda kalmazsınız. Yuvalarında ölen haşereler, işlem sonrasında temizlik yapılmasına gerek bırakmamaktadır.

Kokulu İlaçlama

En zor haşere türleri üzerinde bile kontrol sağlanmasına yarayan bu yöntem, her alanda kullanıma uygundur. Ancak, işlem sırasında sağlık için alanda bulunmak sakıncalıdır. İşlem sırasında uyulması gereken bazı kurallar vardır. Ulus böcek ilaçlama personellerimiz, sizleri bu konuda yönlendireceklerdir.

Kokusuz İlaçlama

En çok tercih edilen ve en kullanışlı yöntemimizdir. Özellikle evde haşere ile mücadele ederken, günlük işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Özellikle, sağlık kurumlarında ve gece, gündüz çalışan işyerlerinde bu yöntem çok tercih edilmektedir.

Garantili Yöntemlerle Kontrol Altına Alınan Haşereler

Karınca, halı böceği, sivrisinek, güve, örümcek, kırkayak, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, sıçan, tatarcık, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, tahtakurusu, kene, pire, bit, kulağakaçan böceği, mite, kalorifer böceği, sinek, yılan.

Ulus böcek ilaçlama şirketleri içinde en kaliteli yöntemleri uygularken, bütçenizi sarsmadan hizmet veren tek şirketiz. Müşteri temsilcilerimize ulaşarak, en kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Ulus böcek ilaçlama servisi telefonunuzu bekliyor.

Yazan 

1 thought on “Ulus Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir