Urla böcek ilaçlama servisi hizmetinizde. Türkiye’nin en çok beğenilen turistik bölgelerinden biri olan Urla, adını Latince sazlık anlamına gelen Vurla kelimesinden ardından Osmanlı döneminde Mehmet Çelebi’nin komutanı İbrahim Bey’e sefere çıktı esnada “uğurola” lafından dolayı bugünkü adı olan “Urla” adını almıştır. Urla’ya yolunuz düştüğünde, Malgaca Pazarı, Urla Sanat Sokağı, Çeşmealtı Liman, Karantina Adası, Balıklıova, Bademler Köyü, Necati Cumalı Kültürevi’ne uğramayı unutmayınız.

Yaz aylarıyla birlikte yerli ve yabanı turistlerin akınına uğrayan Urla’de çok çeşitli böceklere ve haşerelere rastlamak mümkün. Pire, güve, gümüş böceği, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, tahta kurdu, örümcek, sümüklü böcek, akrep, çıyan, kırkayak…vb Bu böceklere karşı kişisel olarak mücadele etmek zordur çünkü çok çabuk çoğalıp yayılabiliyorlar. En çok sevdikleri yerler mutfak, banyo, depo, bodrum ve zemin katlar, bahçeler, nemli ve karanlık alanlar… Bu böceklerden tamamen kurtulmak istiyorsanız yaşam alanlarınıza acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Urla böcek ilaçlama
Urla böcek ilaçlama

Urla böcek ilaçlama

Urla böcek ilaçlama günün 7/24 saati sizlere hizmet vermeye hazır. Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jeldir. Bu ilaçların insan sağlığına zararı yoktur yalnızca böceklere yönelik üretilmiştir. Ayrıca bu ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış olup yasal mevzuata uygundur. Piyasada çok sayıda ilaçlama firması bulunmaktadır ancak çoğu illegal yöntemleri uygulayan firmalardır.  Yaşam alanınızı ilaçlamadan önce mutlaka eşyalarınızın üzerini muhafaza etmeniz gerekmektedir. Aksi halde ilaçlar iz bırakabilir.

Bu böceklere önlem alınmadığı takdirde çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilirler bunlardan bazıları, gıda zehirlenmesi, sıtma, verem, veba, fil hastalığı, tifüs, böbrek yetmezliği, akciğer kanaması, bağırsak enfeksiyonları, alerjik reaksiyonlar, astım, dizanteri…vb hastalıklara neden olurlar.

Urla Böcek İlaçlama olarak Urla’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Altıntaş Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bademler Mahallesi, Balıklıova Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Birgi Mahallesi, Camiatik Mahallesi, Çamlıçay Mahallesi, Demircili Mahallesi, Denizli Mahallesi, Gülbahçe Mahallesi, Güvendik Mahallesi, Hacı İsa Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İskele Mahallesi, Kadıovacık Mahallesi, Kalabak Mahallesi, Kuşçular Mahallesi, M.Fevzi Çakmak Mahallesi, Naipli Mahallesi, Nohutalan Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Özbek Mahallesi, Rüstem Mahallesi, Sıra Mahallesi, Şirinkent Mahallesi, Torasan Mahallesi, Uzunkuyu Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yaka Mahallesi, Yelaltı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenice Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Zeytinalanı Mahallesi, Zeytineli Mahallesi, Zeytinler Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir