vefa böcek ilaçlama
vefa böcek ilaçlama

Vefa böcek ilaçlama hizmetleri, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla semt genelinde şirketimiz tarafından verilmektedir. Hizmetlerimiz yılın 365 günü ve günün 24 saati sürmektedir. Böceklerden kısa sürede kurtulmanız için güvenilir yollarla ilaçlama yapmaktayız.

Vefa böcek ilaçlama

Güvenilir İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

Kalıcı Olarak Kontrol Altına Aldığımız Haşere ve Fare Türleri

Kalorifer böceği sinek, güve, kör fare, kulağakaçan böceği, karafatma, akrep, gümüş böceği, kene, kertenkele, çekirge, pire, tatarcık, karınca, yaban arısı, sivrisinek, eşek arısı, mayt, mite, yılan, çatı faresi, uyuz böceği, tahtakurusu, lağım faresi, Alman hamam böceği, sıçan, teşbih böceği, fındık faresi, kırkayak, çıyan, salyangoz, tahtakurdu, ev faresi, halı böceği, bit, hamam böceği, örümcek, kakalak, Amerikan hamam böceği, akar, pamuk faresi.

Profesyonel Olarak Haşere ile Mücadelenin Önemi

Yaşam alanlarınızda tek bir haşere görmeniz durumunda, en kısa sürede profesyonel olarak hizmet veren şirketlerle anlaşmanız gerekmektedir. Zira böcekler koloni halinde yaşarlar. Sizin, evinizde, işyerinizde gördüğünüz tek bir böcek dışında, alanda yüzlercesi bulunmaktadır. Haşereler yuvalarına, yüzlerce yumurta bırakırlar.

Amatörce haşere ile mücadele edilmesi durumunda, yuvalardaki yumurtalar ilaçtan etkilenmez. Kalıcı olarak haşerelerden kurtulmanız mümkün olmaz. Bu yüzden, profesyonel olarak hizmet veren Vefa böcek ilaçlama firmalarından hizmet talep etmeniz gerekmektedir. Bireysel olarak ilaçlama yaparsanız, başarılı sonuçlar sağlayamayabilirsiniz.

Haşereler Nerede Yuva Yapar?

Haşereler, yuvalarını açık ve kapalı birçok alanda kurabilmektedir. Kapalı alanlarda; parke aralıklarında, duvarların boşlukları arasında, çatı katlarında, kömürlüklerde kısacası nemli koşullara sahip olan her alanda kurabilmektedir.

Vefa böcek ilaçlama servislerimiz, her alanda kalıcı ve ekonomik olarak hizmet vermektedir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir