Yenibosna böcek ilaçlama hizmetlerimizle, semtte halkımızın böcekler yüzünden yaşadıkları sorunlara çözüm getirmekteyiz. Sağlık Bakanlığı ruhsatımızla sunduğumuz sağlıklı çözümler, kalıcıdır. Bahçelievler’de çok uzun yıllardır haşere ile mücadele eden şirketimizin, İstanbul’da bulunan bütün semlere servisi vardır. Fiyatlarımızla da, müşterilerimizin daima memnuniyetini sağlamaktayız.

Yenibosna böcek ilaçlama
Yenibosna böcek ilaçlama

Yenibosna böcek ilaçlama servisi

Haşerelerin çeşitlerine göre uyguladığımız çözümler, sıvı, kokusuz, katı, kokusuz ve jel ilaçlarla yapılmaktadır. İşlemlerimiz, uzmanlarımız tarafından yapılır. Uzmanlarımızın her biri, bu alanda özel eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Bilinçli olarak, böcekler üzerinde ilaçları uygulamaktadır. Fare ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Kalıcı Kontrol Sağladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, karınca, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, çıyan, teşbih böceği, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, lağım faresi, örümcek, salyangoz, tatarcık, fındık faresi, kakalak, karafatma, akrep, gümüş böceği, kene, akar, kertenkele, kırkayak, hamam böceği, çekirge, pire, mayt, mite, bit, pamuk faresi.

Semtte Haşere ile Mücadelenin Önemi

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri olan Yenibosna, böceklerim ve farelerin de sıkça bulunduğu semtlerden biridir. Böcek ilaçlama Yenibosna’da halk sağlığını böceklerden korumak için alınan bir önlemdir. İnsanların artıklarını yiyerek, yaşamlarını sürdürürler.

Semt halkına verdiğimiz hizmetlerimizle sağlığınız korumamız altındadır. Kaliteli ve kalıcı hizmet almak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz, günün her saati hizmet vermektedir. İstediğiniz her saate randevu alarak, yaşama alanlarınızdan işlem yaptırabilirsiniz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir