Yeşilbağ Böcek İlaçlama

Şirketimiz böceklerin bulunduğu her yerde ilaçlama yapmaktadır. İstanbul’un her yerine servis sağlayan şirketimizin, Yeşilbağ böcek ilaçlama şubesi de bulunmaktadır. Tüm şubelerimizde olduğu gibi Bağcılar’da bulunan şubelerimizde de profesyonel hizmetler sunmaktayız. Sektörün en kaliteli cihazlarıyla, en kaliteli hizmetlerini sunmaktayız. Uygulamalarımız, bütün alanlarda %100 başarıya ulaşmaktadır. Kapsamlı hizmeti Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla gerçekleştirerek, sizleri böceklerden kurtarırken sağlığınıza zarar vermemekteyiz.

Yeşilbağ böcek ilaçlama
Yeşilbağ böcek ilaçlama

Yeşilbağ böcek ilaçlama personellerimiz, işlemlerini profesyonelce uygulamaktadır. Uzmanlarımızın her biri, alanında eğitimli ve işinin ehli kişilerdir.

Uygulamalarımızda alandaki böceklerin türü belirlendikten sonra ilacın türü, alanın fiziki şartlarına ve haşerenin yoğunluğuna göre yöntem ve ilacın dozu belirlenmektedir. Kokusuz, jel, katı, kokulu ve sıvı ilaçlar kullanılarak, uygulamalar yapılır.

Kalıcılık sağlamak için en çok dikkat edilmesi gereken yer, böceklerin alana giriş sağladıkları yerlerdir. Bu alanlar tespit edilip detaylı olarak ilaçlama yapılmazsa, kalıcılık sağlanılamaz.

Yeşilbağ böcek ilaçlama servisi

Böcekler Yaşam Alanlarımıza Nereden Girer?

  • Yeni alınan bir eşya üzerinden
  • Dışarıda vakit geçiren, evcil hayvanlar üzerinden
  • Tuvaletlerden
  • Açık kalan camlardan
  • Su, kalorifer borusundan çıkan sızıntılardan
  • Duvarların çatlakları arasından

Yeşilbağ böcek ilaçlama servislerimiz, bu alanlarda detaylı olarak işlem yapmaktadır. Fareler de, çeşitli yollarla yaşam alanlarımıza geçiş sağlamaktadır. Şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Uygulamalarımızın hepsi, ekonomik fiyatlarla gerçekleştirilir.

Ekonomik Fiyatlarla İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği sinek, güve, kertenkele, karınca, tahtakurusu, pire, halı böceği, çatı faresi, çıyan, teşbih böceği, ev faresi, uyuz böceği, tahtakurdu, pamuk faresi, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, lağım faresi, örümcek, salyangoz, tatarcık, fındık faresi, kakalak, karafatma, akrep, gümüş böceği, kene, akar, kırkayak, hamam böceği, mayt, mite, bit ve çekirgeyi 7/24 gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle kontrol altına almaktayız.

DİKKAT: Maalesef bu alanda bilgisi olmayan, sertifikasız, kendine şirket süsü vermiş bazı şahıs girişimleri İstanbul ve birçok ilde bulunmaktadır. Bu şahıs veya gruplar sağlığınızı tehdit edebilecek zararlı içerikli kimyasallar kullanmakta, uygulama yaptıkları yere zarar vermektedirler. Hizmet alacağınız firmanın yasal olarak hizmet sunmasına dikkat etmelisiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından gereken onaylara sahip olmayan kalitesiz firmalar can ve mal kaybının yaşanmasına sebebiyet verirler.

Yazan 

4 thoughts on “Yeşilbağ Böcek İlaçlama

  1. I have not checked in here for some time as I thought it was getting boring, but the last several posts are good quality so I guess I’ll add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend 🙂

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir