Böcek ve kemirgenler ile mücadelenin profesyonel olarak yapılması gerekmektedir. Böcekleri çok iyi tanıyan ve nasıl yok edileceklerini bilen Zeytinburnu böcek ilaçlama insanların haşerelerden kurtulması için, profesyonel olarak mücadele etmektedir. Firmamız yedi gün yirmi dört saat insanlara hizmet vermeye hazırdır. İnsanları zor durumda bırakan böcekler, onların mutsuz ve huzursuz olmasına neden olmaktadır.

Zeytinburnu böcek ilaçlama
Zeytinburnu böcek ilaçlama servisi

Böcekler insanların yaşadığı evlere ve diğer yaşam alanlarına yuva yapar ve çoğalır. İnsanlara direkt zararları olan bu canlılar, mutlaka ortamdan uzaklaştırılmalıdır. Bulundukları ortamda dolaşarak salya ve kakalarını, her yere bulaştıran bu canlıların bulunduğu yerde, temizlik ve hijyenden bahsetmek doğru değildir. Çünkü nereye baksanız bu canlıların ölüleri, kakaları ve salyaları bulunmaktadır. Özellikle gıda sektöründe hizmet veren fırın, pastane, lokanta, restoran vb. gibi mekânlarda bu canlıların çoğalması, birçok insanın aynı anda hastalık yapıcı mikroorganizmalarla karşılaşmasına neden olmaktadır.

Böcekler, iş sahibinin ticari itibar kaybına uğramasına neden olmaktadır. Bu canlıların ilaçlanmasında, Zeytinburnu firmalarından destek almak yapılacak en doğru şeydir. Her haşere türü ile özel olarak mücadele eden ve her birini girdikleri delikte yok eden böcek ilaçlama şirketleri Zeytinburnu ve çevresinde bulunan tüm kurum ve kuruluşlara hizmet vermek için hazırdır.

Zeytinburnu böcek ilaçlama servisi

Böceklerin birçok türü bulunmaktadır. En fazla kene, güve, hamamböceği, tahtakurusu, gümüş böceği, pire, bit, halı böceği, deri böceği, karafatma, kalorifer böceği türlerine rastlanmaktadır. Yumurtlayarak üreyen bu hayvanların sayıları çok hızlı artmaktadır. Bunun nedeni, dişi böceğin her seferinde 100–200 arası yumurta bırakmasıdır.

Ortamda bulunan beş dişi böcek yumurtladığında, böcek sayısı otomatikman 500 tane artmaktadır. Bu sebeple böceklerle zaman kaybetmeden mücadele edilmelidir. Aksi takdirde sayıları çok fazla arttığı için hem mücadele etmek zorlaşacak hem de mücadelenin maliyeti yükselecektir. İstanbul ilaçlama ekiplerinden uygulama yaptırmak isteyen kişiler, ilaçlama firmalarının, bakanlık onay belgesini sorgulamalıdır. İnsanları kandıran ve kendini ilaç firması gibi gösteren birçok dolandırıcı, internette cirit atmaktadır. Böyle dolandırıcılardan uzak durmak gerekmektedir.

Zeytinburnu fare ilaçlama

Firmamız, ilçenin tüm semtlerine ve mahallelerine ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmeti götürmektedir. Çevresinde ilaçlama hizmeti almak isteyen kişilere ve kuruluşlara kolaylık sağlamaktadır. Bu uygulama özellikle toplu yaşanan ve insan sağlığının ön planda olması gereken okul, hastane, kreş, dershane, üniversite, otel vb. yerlerde periyodik olarak yapılmalıdır. Periyodik ilaçlamalarda daha avantajlıdır. Apartman, fırın, pastane, market, gıda depoları yılda en az bir kere ilaçlanarak ortamın temiz kalması sağlanmalıdır.

Özellikle gıda sektöründe bulunan mekânların, sağlık kurallarına uyması zorunludur. Bu tür yerlerde böcek görülmesi hem ticari hem de maddi açıdan büyük kayıp demektir. Böceklerin verdiği tiksintiden ve gıda maddelerine bulaştırdıkları pislikten kurtulmak için ilaçlama yaptırmak zorunludur. Sadece böcekler değil farelerden de kurtulmak gereklidir. Her türlü hastalığı taşıyan ve insanlara bulaştıran bu canlılar ile mücadele kolay değildir. Mutlaka profesyonel destek almak gereklidir.

Zeytinburnu pire ilaçlama

Çok güçlü koku alma duyuları olan bu canlılar yiyecek kokusu aldıkları her şeyi kemirmeye çalışırlar. Ön dişleri çok güçlüdür. Her türlü maddeyi kemirme özellikleri vardır. Elektrik kablosu, her türlü kağıt, defterler, kitaplar, giysiler, boruların içi, plastik ev aletleri fareler tarafından kemirilmektedir. Farelerden insanlara veba, tifüs, dizanteri, humma, kuduz, parazittik hastalıklar bulaşmaktadır. İlaçlama yaparak farelerden kurtulmak gerekmektedir.

Haşere sorunundan kurtulmak için uzman ekiplerden hizmet almak gerekir. Profesyonel firma, bu canlıları yok etme konusunda fazlasıyla deneyim sahibidir. Ekonomik böcek ilaçlama fiyatları vatandaşların bu hizmeti daha rahat satın almasını sağlar.

BENZER SAYFALAR

Yazan